Наукова робота студентів кафедри технологій будівництва

Науково-дослідна робота студентів на кафедрі виконується за наступними напрямами:

• захист від корозії ЗБК катодною поляризацією;
  • енергоефективні вироби та технології виробництва;
  • високоміцні бетони з використанням нанодобавок;
  • нові методи реконструкції житлових будівель;
  • технології та організації будівництва в нових економічних умовах господарювання України;
  • розроблення та впровадження нових конструктивних рішень будівель і споруд та технології їх зведення
  • організація та управління інноваційним розвитком високотехнологічного виробництва та будівництва,
  • управління сучасними інвестиційними проектами та програмами розвитку складних систем;
  • математичне моделювання геотехнічних процесів;
  • геотехніка та фундаментобудування в складних інженерно-геологічних умовах;
  • дослідження напружено-деформованого стану схилів;
  • удосконалення методики розрахунку осідання основ та фундаментів від впливу динамічних навантажень з урахуванням пошкоджень фундаментів;
  • технології виробництва ґрунтоцементних виробів.

Студенти 2-4 курсів закріплюються за провідними викладачами кафедри та працюють у наукових гуртках. Частина студентів приймає участь у виконанні госпдоговірних робіт на платній основі.

Студенти 5 курсу виконують науково-дослідні магістерські роботи.

За результатами виконаних робіт студенти приймають участь у наукових конференціях університету та інших навчальних закладів, подають заявки на винаходи та публікують статті в Україні та закордоном.

Практична підготовка студентів
Виїзне практичне заняття на ЗАТ “Решетилівський цегляний завод”
Виїзне практичне заняття з дисципліни «Технологія будівельної кераміки».

ЗАТ “Решетилівський цегляний завод”

Виїзне практичне заняття на ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» у м. Комсомольськ для студентів 2 – 4 курсів будівельного факультету за професійним спрямуванням «Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів».

Музей Полтавського гірничо-збагачувального комбінату

Автомобільно-ремонтний цех комбінату

Кар’єр ВАТ «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату»

Виїзне практичне заняття на виробництво ТОВ «Укрспецтехніка» у смт. Решетілівка Полтавської області

У відповідності з навчальною програмою дисципліни «Основи технології опоряджувальних і ізоляційних матеріалів» та практичної підготовки студентів виїзне практичне заняття для студентів 4 - 5 – го курсу будівельного факультету за професійним спрямуванням «Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів».

Закритий склад зберігання пінополістирольних блоків

Цех в виготовлення сухих будівельних сумішей

Відкритий практичний семінар на тему «UDK Gazbeton - перспективи розвитку на ринку України»

Для набуття студентами практичних знань та вмінь кафедра ТБКВіМ тісно співпрацює з виробничими підприємствами, де майбутні спеціалісти проходять виробничу практику, відвідують виїзні заняття, захищають магістерські роботи.

Нещодавно проведено відкрите практичне заняття для студентів спеціальності «Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів» головним технологом заводу «UDK Gazbeton» (м. Дніпропетровськ) Григорієм Володимировичем Сіриком.

Григорій Володимирович зацікавив студентів особливістю виготовлення сучасного теплоізоляційного матеріалу – газобетону. Навів основні сфери його застосування та переваги перед іншими матеріалами, які використовуються у будівництві.

Студенти, викладачі та головний технолог заводу «UDK Gazbeton» Г. В. Сірик в лабораторії кафедри ТБКВіМ

Практичне заняття на будівництві мікрорайону «Садовий»