Науково-дослідницька робота кафедри вищої та прикладної математики

Сфера наукових інтересів викладача Ічанської Наталії Василівни: ліївська та умовна симетрія нелінійних еволюційних рівнянь, Web-дизайн, проєктування баз даних, методика викладання математики для студентів технічних спеціальностей.

Сфера наукових інтересів викладача Рассохи Інни Володимирівни: симетрійні властивості та точні розв'язки нелінійних рівнянь параболічного типу, методика викладання математики для студентів IT-спеціальностей.

Сфера наукових інтересів викладача Рендюка Сергія Петровича: методика викладання математики для студентів технічних спеціальностей, Web-дизайн, проєктування баз даних.

Сфера наукових інтересів викладача Стеблянко Валерії Сергіївни: математичне моделювання надійності сталевих конструкцій комплексів облаштування нафтогазових родовищ, сучасні проблеми фазових переходів та критичних явищ, термодифузія та поняття про інші перехресні явища переносу, Web-дизайн, проєктування баз даних.

Сфера наукових інтересів викладача Лисенка Миколи Володимировича: математичне моделювання економічних явищ та процесів, інтегральне оцінювання економічного потенціалу, прогнозування соціально-економічних процесів.

Сфера наукових інтересів викладача Гефтера Сергія Леонідовича: теорія лінійних диференціальних і різницевих рівнянь у банахових просторах і в кільцях формальних степеневих рядів з цілими коефіцієнтами, методика викладання математики для обдарованої молоді.