Навчальний курс 023БОК13 Ділові комунікації та етика бухгалтера у бізнесі

Освітній рівень Перший (бакалаврський)
Програма навчання Обов’язкова
Галузь знань 02 Культура та мистецтво
Спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація
Освітня програма Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація
Обсяг дисципліни 3 кредити (90 академічних годин)
Види аудиторних занять лекції (18 академічних годин), практичні заняття (18 академічних годин)
Форма контролю Диференційований залік

Вивчення дисципліни «Ділові комунікації та етика бухгалтера у бізнесі» спрямоване на покрокове опанування студентами змістовних, етичних та психологічних аспектів бізнес-комунікацій у професійному житті бухгалтера; формування комунікаційних компетенцій бухгалтера; а також вивчення етичних аспектів у системі бізнес-комунікацій, що допоможе розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми під час професійної діяльності у сфері обліку, аудиту та оподаткування.

Завдання дисципліни спрямовані на формування у студентів таких компетентностей:

ІК. Здатність розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми під час професійної діяльності у сфері обліку, аудиту та оподаткування або в процесі навчання, що передбачає застосування теорій та методів економічної науки і характеризується комплексністю й невизначеністю умов.

ЗК01. Здатність вчитися і оволодівати сучасними знаннями.

ЗК03. Зд

Syllabus Координатор