Навчальний курс 071Б1М1 Публічні закупівлі

Освітній рівень Перший (бакалаврський)
Програма навчання Вибіркова
Галузь знань 07 Управління та адміністрування
Спеціальність 071 Облік і оподаткування
Освітня програма Облік і оподаткування
Обсяг дисципліни 4 кредити (120 академічних годин)
Види аудиторних занять лекції (22 академічні години), практичні заняття (20 академічних годин)
Форма контролю Екзамен

Вивчення дисципліни «Публічні закупівлі» спрямоване на формування у студентів теоретичних знань та практичних навичок планування та здійснення публічних закупівель.

Завдання дисципліни спрямовані на формування у студентів таких компетентностей:

Здатність вчитися і оволодівати сучасними знаннями.

Здатність до абстрактного мислення, аналізу та синтезу.

Навички використання сучасних інформаційних систем і комунікаційних технологій.

Здатність діяти соціально відповідально та свідомо.

Здатність реалізувати свої права і обов’язки як члена суспільства, усвідомлювати цінності громадянського (вільного демократичного) суспільства, верховенства права, прав і свобод людини і громадянина в Україні.

Здатність досліджувати тенденції розвитку економіки за допомогою інструментарію макро- та мікроекономічного аналізу, робити узагальнення стосовно оцінки прояву окремих явищ, які властиві сучасним процесам в економіці.

Демонструвати розуміння вимог щодо професійної діяльності, зумовлених необхідністю забезпечення сталого розвитку України, її зміцнення як демократичної, соціальної, правової держави.

Програмними результатами вивчення дисципліни «Публічні закупівлі»   є:

Знати та розуміти економічні категорії, закони, причинно-наслідкові та функціональні зв’язки, які існують між процесами та явищами на різних рівнях економічних систем.

Розуміти місце і значення облікової, аналітичної, контрольної, податкової та статистичної систем в інформаційному забезпеченні користувачів обліково-аналітичної інформації у вирішенні проблем в сфері соціальної, економічної і екологічної відповідальності підприємств.

Застосовувати спеціалізовані інформаційні системи і комп’ютерні технології для обліку, аналізу, контролю, аудиту та оподаткування.

Усвідомлювати особливості функціонування підприємств у сучасних умовах господарювання та демонструвати розуміння їх ринкового позиціонування.

Вміти застосовувати економіко-математичні методи в обраній професії.

Володіти загальнонауковими та спеціальними методами дослідження соціально-економічних явищ і господарських процесів на підприємстві.

Оволодіння знаннями з навчальної дисципліни «Публічні закупівлі» ґрунтується на тісному взаємозв’язку з іншими навчальними дисциплінами, зокрема необхідне попереднє вивчення таких дисциплін як «Фінанси, гроші та кредит» та «Бюджетна система».

Тема 1. Основні поняття у сфері публічних закупівель

Тема 2. Інституційна структура закупівель та організація закупівельної діяльності

Тема 3. Особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, що встановлюються окремими законами та закупівель без застосування електронної системи закупівель. Поняття E- каталогу.

Тема 4. Планування закупівель. Порядок визначення предмета закупівлі

Тема 5. Тендерна документація

Тема 6. Тендерна пропозиція

Тема 7. Договір та звіт про закупівлю в електронній формі