Навчальний курс 071Б1М6 Облік з використанням програмного забезпечення «Дебет Плюс»

Освітній рівень Перший (бакалаврський)
Програма навчання Вибіркова
Галузь знань 07 Управління та адміністрування
Спеціальність 071 Облік і оподаткування
Освітня програма Облік і оподаткування
Обсяг дисципліни 4 кредити (120 академічних годин)
Види аудиторних занять лекції (22 академічні години), практичні заняття (20 академічних годин)
Форма контролю Диференційований залік

Вивчення дисципліни «Облік з використанням програмного забезпечення «Дебет Плюс» спрямоване на набуття студентами спеціальних теоретичних знань і практичних навичок ефективного використанням цифрових технологій, ведення обліку та складання бухгалтерської звітності з використанням програмного забезпечення «Дебет Плюс».

Завдання дисципліни спрямовані на формування у студентів таких компетентностей:

Здатність вчитися і оволодівати сучасними знаннями.

Здатність до абстрактного мислення, аналізу та синтезу.

Здатність працювати автономно.

Знання та розуміння предметної області та розуміння професійної діяльності.

Навички використання сучасних інформаційних і комунікаційних технологій.

Здатність до відображення інформації про господарські операції суб’єктів господарювання в фінансовому та управлінському обліку, їх систематизації, узагальнення у звітності та інтерпретації для задоволення інформаційних потреб осіб, що приймають рішення.

Здатність здійснювати облікові процедури із застосуванням спеціалізованих інформаційних систем і комп’ютерних технологій.

Здатність здійснювати облік, аналіз, аудит і оподаткування бізнес-процесів суб’єкта господарювання і забезпечувати захист облікової інформації в умовах цифрової економіки, з використанням сучасних інформаційних систем.

Програмними результатами вивчення дисципліни «Облік з використанням програмного забезпечення «Дебет Плюс» є:

Розуміти місце і значення облікової, аналітичної, контрольної, податкової та статистичної систем в інформаційному забезпеченні користувачів обліково-аналітичної інформації у вирішенні проблем в сфері соціальної, економічної і екологічної відповідальності підприємств.

Визначати сутність об’єктів обліку, аналізу, контролю, аудиту, оподаткування та розуміти їх роль в господарській діяльності.

Формувати й аналізувати фінансову, управлінську, податкову і статистичну звітність підприємств та інтерпретувати  отриману інформацію для прийняття управлінських рішень.

Володіти методичним інструментарієм обліку, аналізу, контролю, аудиту, та оподаткування господарської діяльності підприємств.

Застосовувати спеціалізовані інформаційні системи і комп’ютерні технології для обліку, аналізу, контролю, аудиту та оподаткування.

Використовувати сучасні цифрові технології для забезпечення ефективного функціонування і надійного захисту систем обліку, аудиту, контролю, оподаткування.

Оволодіння знаннями з навчальної дисципліни «Облік з використанням програмного забезпечення «Дебет Плюс» базується на знанні теорії ведення обліку та складання звітності. Крім того, необхідно попереднє вивчення таких навчальних дисциплін: «Бухгалтерський  облік (загальна теорія)», «Банківська система та електронні платежі» та ін.

Тема 1. Інформаційні системи та їх роль в управлінні підприємством.

Тема 2. Організація облікового процесу з використанням програмного забезпечення «Дебет Плюс V12».

Тема 3. Концепція і загальносистемні механізми прикладного рішення Дебет-плюс V12.

Тема 4. Облік розрахунків з оплати праці в прикладному рішенні Дебет-плюс V12.

Тема 5. Облік розрахунків з дебіторами і кредиторами в прикладному рішенні Дебет-плюс V12.

Тема 6. Облік доходів та витрат в прикладному рішенні Дебет-плюс V12.

Тема 7. Формування фінансової звітності в прикладному рішенні Дебет-плюс V12.

Координатор Syllabus