Навчальний курс 071БОК1 Українська мова (за професійним спрямуванням)

Освітній рівень Перший (бакалаврський)
Програма навчання Обов’язкова
Галузь знань 07 Управління та адміністрування
Спеціальність 071 Облік і оподаткування
Освітня програма Облік і оподаткування
Обсяг дисципліни 3 кредити (90 академічних годин)
Види аудиторних занять лекції (8 академічних годин), практичні заняття (22 академічні години)
Форма контролю Екзамен

Вивчення дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» спрямоване на вдосконалення здатності спілкуватися державною мовою як усно, так і письмово, застосовувати знання у практичних ситуаціях, спілкуватися з представниками інших професійних груп різного рівня, здатності до пошуку, опрацювання та аналізу інформації з різних джерел, формування комунікативної компетентності студентів, набуття комунікативного досвіду, вироблення навичок оптимальної мовної поведінки у професійній сфері.

Завдання дисципліни спрямовані на формування у студентів таких компетентностей:

ІК: Здатність розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми під час професійної діяльності у сфері обліку, аудиту та оподаткування або в процесі навчання, що передбачає застосування теорій та методів економічної науки і характеризується комплексністю й невизначеністю умов.

ЗК09. Здатність спілкуватися державною мовою як усно, так і письмово.

Програмним результатами вивчення дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» є:

ПР16. Володіти та застосовувати знання державної та іноземної мови для формування ділових паперів і спілкування у професійній діяльності.

Оволодіння знаннями з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» ґрунтується на тісному взаємозв’язку з дисципліною шкільного курсу «Українська мова».

Тема 1. Державна мова – мова професійного спілкування. Культура українського професійного мовлення.

Тема 2. Офіційно-діловий стиль української літературної мови у професійному спілкуванні.

Тема 3. Науковий стиль і його засоби у професійному спілкуванні.

Тема 4. Українська термінологія у професійному спілкуванні.

Координатор Syllabus