Навчальний курс 071М2ММ1 Контроль публічних закупівель

Освітній рівень Другий (магістерський)
Програма навчання Вибіркова
Галузь знань 07 Управління та адміністрування
Спеціальність 071 Облік і оподаткування
Освітня програма Облік і оподаткування
Обсяг дисципліни 4 кредити (120 академічних годин)
Види аудиторних занять лекції (22 академічні години), практичні заняття (20 академічних годин)
Форма контролю Екзамен

Вивчення дисципліни «Контроль публічних закупівель» спрямовано на формування у студентів базових теоретичних знань та практичних навичок здійснення контролю у сфері публічних закупівель.

Завдання дисципліни спрямовані на формування у студентів таких компетентностей:

ЗК03. Навички використання інформаційних і комунікаційних технологій.

ЗК06. Здатність до пошуку, оброблення та аналізу інформації з різних джерел.

ЗК08. Здатність спілкуватися з представниками інших професійних груп різного рівня (з експертами з інших галузей знань/видів економічної діяльності).

СК03. Здатність застосовувати теоретичні, методичні і практичні підходи щодо організації обліку, контролю, планування та оптимізації податкових розрахунків.

СК08. Здатність виконувати адміністративно-управлінські функції у сфері діяльності суб’єктів господарювання, органів державного сектору.

СК09. Здатність здійснювати діяльність з консультування власників, менеджменту підприємства та інших користувачів інформації у сфері обліку, аналізу, контролю, аудиту, оподаткування.

Програмними результатами вивчення дисципліни «Організація і методика аудиту» є:

ПР01. Вміти розвивати та підвищувати свій загальнокультурний і професійний рівень, самостійно освоювати нові методи роботи та знання щодо комплексного бачення сучасних проблем економіки та управління.

ПР05. Володіти інноваційними технологіями, обґрунтовувати вибір та пояснювати застосовування нової методики підготовки і надання облікової інформації для потреб управління суб’єктом господарювання.

ПР10. Збирати, оцінювати та аналізувати фінансові та нефінансові дані для формування релевантної інформації в цілях прийняття управлінських рішень.

ПР16. Здійснювати публічні ділові і наукові комунікації задля вирішення комунікативних завдань державною та іноземними мовами.

ПР17. Готувати й обґрунтовувати висновки задля консультування власників, менеджменту суб’єкта господарювання та інших користувачів інформації у сфері обліку, аналізу, контролю, аудиту, оподаткування.

ПР19. Вміти проектувати, планувати і проводити пошукові і розвідувальні роботи, здійснювати їх інформаційне, методичне, матеріальне, фінансове та кадрове  забезпечення.

Опанування навчальної дисципліни передбачає попереднє вивчення таких навчальних дисциплін: «Міжнародні стандарти аудиту і податкове консультування», «Професійна етика бухгалтерів і аудиторів», «Міжнародні стандарти фінансової звітності».

Тема 1. Основні поняття у сфері публічних  закупівель.

Тема 2. Процес здійснення публічних закупівель.

Тема 3. Інституційна структура контролю публічних закупівель.

Тема 4. Оскарження процедури закупівель.

Тема 5. Моніторинг процедури публічних закупівель.

Тема 6. Перевірка публічних закупівель Державною аудиторською службою України.

Тема 7. Громадський контроль у сфері публічних закупівель.

Координатор Syllabus