Навчальний курс 073МOK7 Управління проєктами та start-up-ами

Освітній рівень Другий (магістерський)
Програма навчання Обов’язкова
Галузь знань 07 Управління та адміністрування
Спеціальність 073 Менеджмент
Освітня програма Логістика
Обсяг дисципліни 4 кредити (120 академічних годин)
Види аудиторних занять лекції (26 академічних годин), практичні заняття (20 академічних годин)
Форма контролю Екзамен

Вивчення дисципліни «Управління проєктами та start-up- ами» спрямоване на формування у студентів теоретичних знань, прикладних вмінь та навичок зі створення і управління стартап проєктами; вміння формулювати ідею власного або корпоративного бізнесу у формі  стартап проєкту; презентувати ідею бізнесу перед потенційними споживачами, інвесторами й іншими зацікавленими сторонами; розробляти бізнес-план проєкту бізнес-ідеї; управляти  реалізацією стартап проєкту.

Завдання дисципліни спрямовані на формування у студентів фахових компетентностей:

ЗК2. Здатність до спілкуватися з представниками інших професійних груп різного рівня (з експертами з інших галузей знань/видів економічної діяльності).

ЗК3. Навички використання інформаційних та комунікаційних технологій.

ЗК4. Здатність мотивувати людей та рухатися до спільної мети.

ЗК6. Здатність генерувати нові ідеї (креативність).

ЗК7. Здатність до абстрактного мислення, аналізу та синтезу

СК1. Здатність обирати та використовувати концепції, методи та інструментарій менеджменту, в тому числі у відповідності до визначених цілей та міжнародних стандартів.

СК7. Здатність розробляти проекти, управляти ними, виявляти ініціативу та підприємливість.

СК9. Здатність аналізувати й структурувати проблеми організації, приймати ефективні управлінські рішення та забезпечувати їх реалізацію.

СК10. Здатність до управління організацією та її розвитком.

СК11. Здатність проєктувати, формувати, управляти та оптимізувати логістичні системи на підприємстві.

СК12. Здатність розробляти стратегії розвитку у сфері логістичної діяльності та застосовувати прогресивні технології для забезпечення руху товаропотоків; здатність здійснювати планування інновацій у сферах обслуговування споживачів, виробництва, запасів, складування та транспортування, оцінювати ефективність логістичних інновацій.

Програмними результатами вивчення дисципліни «Управління проєктами та start-up-ами» є:

ПРН 1. Критично осмислювати, вибирати та використовувати необхідний науковий, методичний і аналітичний інструментарій для управління в непередбачуваних умовах.

ПРН 2. Ідентифікувати проблеми в організації та обґрунтовувати методи їх вирішення.

ПРН 4. Обґрунтовувати та управляти проектами, генерувати підприємницькі ідеї.

ПРН 5. Планувати діяльність організації в стратегічному та тактичному розрізах.

ПРН 6. Мати навички прийняття, обґрунтування та забезпечення реалізації управлінських рішень в непередбачуваних умовах, враховуючи вимоги чинного законодавства, етичні міркування та соціальну відповідальність.

ПРН 8. Застосовувати спеціалізоване програмне забезпечення та інформаційні системи для вирішення задач управління організацією.

ПРН 9. Вміти спілкуватись в професійних і наукових колах державною та іноземною мовами.

ПРН 11. Забезпечувати особистий професійний розвиток та планування власного часу.

ПРН 15. Вміти розробляти стратегії розвитку у сфері логістичної діяльності та застосовувати прогресивні технології для забезпечення руху товаропотоків; здатність здійснювати планування інновацій у сферах обслуговування споживачів, виробництва, запасів, складування та транспортування, оцінювати ефективність логістичних інновацій.

Вивчення дисципліни «Управління проєктами та start-up-ами» ґрунтується на основі знань отриманих студентами при вивченні таких дисциплін :» «Менеджмент», «Операційний менеджмент», «Управління персоналом», «Управління інноваціями»,  «Проєктний менеджмент».

Координатор Асистент координатора Syllabus