Навчальний курс 144БОК38 Кваліфікаційна робота

Кваліфікаційна робота бакалавра є самостійно виконаним студентом навчально-науковим дослідженням за спеціальністю 144 «Теплоенергетика» освітньо-професійної програми «Теплоенергетика». Вона завершує перший етап триступеневої системи навчання студентів в університеті.

Бакалаврська робота є навчально-кваліфікаційною та передбачає розв’язання складної спеціалізованої задачі або практичної проблеми у галузі електрична інженерія на основі сучасних економіко-технологічних підходів або у процесі навчання із застосуванням сучасних теорій та методів дослідження із використанням міждисциплінарних даних. Під час атестації здобувачів вищої освіти кваліфікаційна робота є основним засобом діагностики рівня сформованості спеціальних (фахових) компетентностей.

Атестація бакалаврів проводиться екзаменаційною комісією відповідно до вимог стандартів вищої освіти та освітньої програми за спеціальністю після виконання студентом навчального плану.

Мета кваліфікаційної роботи:

• систематизація, закріплення і розширення теоретичних знань за фахом і застосуванням цих знань при рішенні конкретних наукових, технічних, економічних і виробничих задач;
  • розвиток навичок виконання самостійної роботи, оволодівання методикою дослідження та проведення експерименту при вирішенні проблем і питань, згідно завдання кваліфікаційної роботи;
  • з'ясування підготовленості студентів для самостійної роботи в умовах сучасного виробництва, прогресу науки, техніки.

Виконання кваліфікаційної роботи повинно передбачати вирішення наступних задач:

• ознайомлення студентів безпосередньо на виробництві в період фахової практики з роботою за обраною спеціальністю;
  • збір і обробка відповідних матеріалів до кваліфікаційної роботи ;
  • практичне застосування отриманих знань в кваліфікаційної роботи;
  • перевірку науково-теоретичної і практичної підготовки фахівців, що випускаються – «бакалаврів з теплоенергетики».

У результаті виконання кваліфікаційної роботи студент повинен:

знати:

• теоретичний матеріал відповідно до спеціальності 144 «Теплоенергетика»;
  • нормативно-правові документи, що діють в галузі електрична інженерія;
  • застосування отриманих знань та навичок в реальних умовах.

вміти:

• опрацювати літературні джерела та працювати із технічною документацією;
  • аналізувати матеріал та описувати отримані результати досліджень;
  • виконувати необхідні розрахунки, що дозволяють приймати оптимальні рішення;
  • виконувати графічне оформлення результатів розрахунків;
  • працювати з спеціалізованими програмними продуктами;
  • організовувати та проводити дослідження;
  • готувати презентаційний матеріал та вміти аргументувати та доводити свою думку.

Атестація випускників освітньо-професійної програми спеціальності 144 «Теплоенергетика» проводиться у формі захисту кваліфікаційної роботи та завершується видачею документів встановленого зразка про присудження йому ступеня бакалавра із присвоєнням освітньої кваліфікації: Бакалавр з теплоенергетики.

Атестація здійснюється відкрито і публічно.

Четвертий рік, весна – 12 кредитів. Захист кваліфікаційної роботи

Координатор Syllabus Методичні вказівки