Навчальний курс 191 1М7 Проєктування інтер’єру

Освітній рівень Перший (бакалавр)
Програма навчання Вибіркова
Галузь знань 19 Будівництво і архітектура
Спеціальність 191 Архітектура та містобудування
Освітня програма Архітектура та містобудування
Обсяг дисципліни 3 кредити (90 академічних годин)
Види аудиторних занять лекції (4 академічні години), практичні заняття (28 академічних годин)
Форма контролю Диференційований залік

Навчальна дисципліна  має на меті освоєння студентами теоретичних і практичних знань по проектуванню інтер’єрів приміщень різних типів цивільних будівель; оволодіти сучасним інструментарієм в проєктуванні інтер’єрів житлових і громадських будівель.

У результаті вивчення курсу «Проєктування інтер’єру» студент може:

знати: особливості функціонально-планувального вирішення інтер’єру; ергономіку в інтер’єрі,  специфіку колористичного вирішення; стилі в проєктуванні інтер’єру; прийоми композиційної організації, оздоблення та декорування.

вміти: використовувати практичні навички у власній навчальній і творчій роботі; розробляти  функціонально-планувальне вирішення інтер’єру із врахуванням ергономічних вимог; використовувати засоби композиційної організації інтер’єру; застосовувати  прийоми колористичного вирішення інтер’єру, його декорування; сформувати навички творчого мислення, які дозволять створювати креативні концепції інтер’єру вибраного приміщення.

Тема 1. Функціонально-просторові основи організації внутрішнього простору будівель.

Тема 2. Композиційні та предметно-просторові особливості організації внутрішнього простору будівель.

Тема 3. Проєктування внутрішнього простору будівлі житлового, громадського або виробничого призначення.

Координатор Syllabus