Навчальний курс 191 2М7 Проєктування внутрішнього простору

Освітній рівень Перший (бакалавр)
Програма навчання Вибіркова
Галузь знань 19 Будівництво і архітектура
Спеціальність 191 Архітектура та містобудування
Освітня програма Архітектура та містобудування
Обсяг дисципліни 3 кредити (90 академічних годин)
Види аудиторних занять лекції (4 академічні години), практичні заняття (28 академічних годин)
Форма контролю Диференційований залік

Навчальна дисципліна  має на меті освоєння студентами теоретичних і практичних знань по проектуванню інтер’єрів приміщень різних типів цивільних будівель; оволодіти сучасним інструментарієм в проєктуванні інтер’єрів житлових і громадських будівель.

У результаті вивчення курсу «Проєктування внутрішнього простору будівель» студент може:

знати: основні архітектурні стилі різних історичних періодів та характер формування внутрішнього простору; професійну термінологію, яка застосовується в процесі діяльності; функціонально-технологічні специфіку організації середовища приміщень; методи пошуку ідей щодо вирішення художнього образу; особливості композиційного формування внутрішнього простору; оздоблювальні матеріали та особливості їх використання.

вміти: створити концепцію формування внутрішнього простору об’єкту проектування; аналізувати передпроектну ситуацію; проводити дослідження та аналіз аналогів;  використовувати оздоблювальні матеріали у функціональному, конструктивному, фінансовому та декоративному відношенні. Аналізувати композиційне рішення, відповідність функціональної спрямованості художньому образу.

Тема 1. Функціонально-просторові основи організації внутрішнього простору будівель.

Тема 2. Композиційні та предметно-просторові особливості організації внутрішнього простору будівель.

Тема 3. Проєктування внутрішнього простору будівлі житлового, громадського або виробничого призначення.

Координатор Syllabus