Навчальний курс 191 ОК.13 Виробнича практика (дослідницька)

Освітній рівень Другий (магістр)
Програма навчання Обов’язкова
Галузь знань 19 Будівництво і архітектура
Спеціальність 191 Архітектура та містобудування
Освітня програма Містобудування
Обсяг дисципліни 6 кредитів (180 академічних годин)
Види аудиторних занять

Самостійна робота  – 180

Форма контролю Диференційований залік

Виробнича практика (дослідницька) є складовою частиною підготовки фахівців в галузі архітектури та містобудування. Метою виробничої практики (дослідницької) є закріплення теоретичних знань та набуття практичних навичок отриманих в галузі архітектури та містобудування шляхом особистої участі студентів у проектному процесі на базі практики, участь у розробленні архітектурних та містобудівних проектів. Завдання дослідницької практики полягають у вивченні технології й організації проектного процесу, одержанні навиків при виконанні проектних робіт у якості архітектора проектної організації, вивченні організації управління роботою трудового колективу. Проходження дослідницької практики спрямоване на формування таких загальних компетентностей: ІК Здатність розв’язувати задачі дослідницького та/або інноваційного характеру у сфері архітектури та містобудування ЗК 03 Здатність до адаптації та дії в новій ситуації.; ЗК04.Здатність використовувати інформаційні та комунікаційні технології; ЗК06.Здатність діяти на основі етичних міркувань (мотивів). ЗК07. Знання та розуміння предметної області та розуміння професійної діяльності. ЗК08. Здатність спілкуватися з представниками інших професійних груп різного рівня (з експертами з інших галузей знань/видів економічної діяльності). 

За період виробничої практики (дослідницької) здобувачі вищої освіти відповідно до змісту практики виконують завдання, що мають бути відображені у окремих розділах звіту. Зміст дослідницької практики визначається її завданнями. Практика триває 4 тижні для здобувачів вищої освіти 3 курсу.

Етапи практики

1 Етап – ознайомлення, формування характеристики підприємства, знайомство з господарською діяльністю підприємства: організація проектної діяльності,  отримання посадових інструкцій архітектора.

2 Етап – Участь у розробленні архітектурного або містобудівного проекту

3 Етап – Виконання креслень архітектурного або містобудівного проекту, виконання розрахунків, оформлення пояснювальної записки.

4 Етап – Оформлення звіту та подання його на кафедру для перевірки і захисту

Координатор