Навчальний курс 192бБЦІОК3 Вища математика

Освітній рівень Перший (бакалаврський)
Програма навчання Обов’язкова
Галузь знань 19 Архітектура і будівництво
Спеціальність 192 Будівництво та цивільна інженерія
Освітня програма Будівництво та цивільна інженерія
Обсяг дисципліни 8 кредитів ECTS (240 академічних годин)
Види аудиторних занять лекції (22 академічних годин), практичні заняття (62 академічних годин)
Форма контролю екзамен

Мета навчальної дисципліни

Знайомство та вивчення студентами основ математичного апарату, необхідного для розв’язування теоретичних і практичних задач при вивченні спеціальних дисциплін навчального плану та у роботі після закінчення університету; вироблення первинних навичок математичного дослідження прикладних задач; розвинення логічного мислення.

Завдання навчальної дисципліни

Навчальна дисципліна використовується для формування наступних компетентностей, визначених освітньою програмою:

– інтегральної:

ІК. Здатність розв’язувати складні спеціалізовані задачі будівництва та цивільної інженерії;

– загальних:

ЗК 06. Здатність до пошуку, оброблення та аналізу інформації з різних джерел.

ЗК 07. Навички міжособистісної взаємодії.

Передумови для вивчення дисципліни.

Основи навчальної дисципліни «Математика» закладів загальної середньої освіти

Програмні результати навчання

У результаті вивчення навчальної дисципліни очікувані результати навчання згідно освітньої програми наступні:

РН01. Застосовувати основні теорії, методи та принципи математичних, природничих, соціально-гуманітарних та економічних наук, сучасні моделі, методи та програмні засоби підтримки прийняття рішень для розв’язання складних задач будівництва та цивільної інженерії.

Координатор Syllabus