Гордість факультету фізичної культури та спорту

Чуйко Анна

401-ГЗ, спеціальність 227 “Фізична терапія, ерготерапія”

Досягнення: І розряд з волейболу, член університетської збірної з волейболу.

Щербак Денис

201-ГС, спеціальність 017 “Фізична культура і спорт”

Досягнення: призер чемпіонатів України з настільного тенісу, призер міжнародних турнірів з настільного тенісу.

Бондаренко Анна

201-ГС, спеціальність 017 “Фізична культура і спорт”, голова Студентської ради факультету фізичної культури та спорту

Досягнення: і місце у Чемпіонаті Полтавської області з класичного пауерліфтингу серед студентів, І місце у Чемпіонаті Полтавської області з класичного пауерліфтингу серед дівчат, ІІІ місце у Відкритому турнірі Ку.бок Титанів зі станової тяги серед жінок

Устименко Владислав

301-пГЗ, спеціальність 227 “Фізична терапія, ерготерапія”

Досягнення: майстер спорту України з пауерліфтингу, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів та Кубків України з пауерліфтингу.

Барабаш Роман

502-ГС, спеціальність 017 “Фізична культура і спорт”

Досягнення: майстер спорту з куодикіокушин карате, багаторазовий чемпіон України, кубку Європи та кубку Світу.

Ковальчук Анастасія

501-ГС, спеціальність 017 “Фізична культура і спорт”

Досягнення: заслужений майстер спорту України з більярдного спорту, володарка кубку світу, багаторазова призерка чемпіонатів Світу та Європи, та багаторазова чемпіонка України з більярдного спорту.

Соловей Нікіта

101-ГС, спеціальність 017 “Фізична культура і спорт”

Досягнення: кандидат в майстри спорту з військово-спортивних багатоборств, багаторазовий призер чемпіонатів світу, Україна та Полтавської області з військово-спортивних багатоборств.

Дабека Вікторія

301 ГЗ, спеціальність 227 “Фізична терапія, ерготерапія”

Досягнення: i спортивний розряд з волейболу, призерка XIV і XV Універсіади Полтавщини з волейболу серед ЗВО III-IV рівнів акредитації 2018-2019 н.р., переможиця XIV Універсіади Полтавщини з пляжного волейболу ЗВО III.-IV рівнів акредитації 2018-2019 н.р.

Безкостна Катерина

501-ГС, спеціальність 017 “Фізична культура і спорт”

Досягнення: кандидат в майстри спорту з чирлідингу. Тренер групових програм. Сертифікований тренер з Coreuiper,TRX 1-2 рівень ,персональний тренер.

Купріянов Ян

201-ГС, спеціальність 017 “Фізична культура і спорт”

Досягнення: майстер спорту України з веслування на човнах, багаторазовий призер кубку України серед дорослих, чемпіон чемпіонату України до 23 р. гребля на байдарках і каное; багаторазовий призер чемпіонатів Україн.и з веслування на човнах класу "Дракон", кандидат в національну збірну України з веслування на човнах.