Навчальний курс 172ОК7 Телекомунікаційні системи та мережі наступного покоління

Вивчення дисципліни «Телекомунікаційні системи та мережі наступного покоління» спрямоване на з′ясування істотної відмінності мереж NGN від попередніх рішень у відокремленні функцій надання послуг (сервісів) та функцій передачі трафіка, надання їм принципу модульності; можливості використання системи передачі оптичної транспортної ієрархії (OTH) як основи для побудови транспортного ядра мереж NGN; вивчення принципів побудови архітектури та функціонування систем NGN.

Завдання дисципліни спрямовані на формування у студентів фахових компетентностей:

ІК – Здатність розв’язувати задачі дослідницького та/або інноваційного характеру у галузі електронних комунікацій та радіотехніки.

Загальні компетентності:

ЗК2 – Здатність застосовувати знання в практичних ситуаціях.

ЗК6 – Здатність постійно вдосконалювати професійні навички й бути сучасно навченим.

Фахові компетентності:

ФК 1 – Здатність використовувати принципи та концепції побудови телекомунікаційних систем та мереж у поєднанні з потрібними математичними інструментами вищого рівня для опису інфокомунікацій.

ФК 5 – Здатність будувати відповідні моделі телекомунікаційних систем та мереж.

ФК 6 – Здатність розробляти та впроваджувати телекомунікаційні системи та програмні додатки, а також використовувати існуючі.

ФК 9 – Володіння принципами організації збереження даних, їх оперативної аналітичної обробки; здатність виявляти в даних раніш невідому інформацію, необхідну для прийняття рішень у різних сферах професійної діяльності.

ФК 10 – Здатність застосовувати сучасні технології та інструментальні засоби в задачах галузі.

Програмними результатами вивчення дисципліни «Телекомунікаційні системи та мережі наступного покоління» є:

ПР 1 – Застосовувати перспективні методи дослідження та розв’язання професійних завдань на основі знань про світові тенденції розвитку телекомунікаційної техніки та ІТ.

ПР 2 – Використовувати принципи та концепції побудови телекомунікаційних систем та мереж у поєднанні з потрібним математичним апаратом.

ПР 3 – Розробляти та реалізовувати сучасні та перспективні інфокомунікаційні системи та мережі.

ПР 6 – Формувати технічні завдання та брати участь в розробці апаратних та/або програмних засобів телекомунікаційних систем та мереж.

ПР 8 – Застосовувати навички в розумінні наукових робіт в ІТ-сфері та інфокомунікаціях і відслідковувати найновіші досягнення в галузі телекомунікаційних систем та мереж, спілкуючись із колегами.

Оволодіння знаннями з навчальної дисципліни «Телекомунікаційні системи та мережі наступного покоління» базується на тісному взаємозв’язку з дисциплінами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Syllabus РПНД