Навчальний курс 172ОК9 Методи та алгоритми для захисту дискретної інформації

Вивчення дисципліни «Методи та алгоритми для захисту дискретної інформації» спрямоване на формування знань і вмінь студентів щодо принципів функціонування та характеристик мережевих служб дискретної інформації, принципів, методів та алгоритмів захисту дискретної інформації при побудові та експлуатації телекомунікаційної інфраструктури.

Завдання дисципліни спрямовані на формування у студентів фахових компетентностей:

ІК – Здатність розв’язувати задачі дослідницького та/або інноваційного характеру у галузі електронних комунікацій та радіотехніки.

ЗК1 – Здатність до абстрактного мислення, аналізу та синтезу.

ЗК4 – Навички використання інформаційних і комунікаційних технологій у професійній діяльності.

ЗК7 – Здатність до пошуку, оброблення та аналізу інформації з різних джерел.

ЗК8 – Здатність приймати обґрунтовані рішення.

Фахові компетентності:

ФК 1 – Здатність використовувати принципи та концепції побудови телекомунікаційних систем та мереж у поєднанні з потрібними математичними інструментами вищого рівня для опису інфокомунікацій.

ФК 8 – Здатність розв’язувати задачі забезпечення надійності  й інформаційної безпеки телекомунікаційних систем і мереж.

ФК 9 – Володіння принципами організації збереження даних, їх оперативної аналітичної обробки; здатність виявляти в даних раніш невідому інформацію, необхідну для прийняття рішень у різних сферах професійної діяльності.

Програмними результатами вивчення дисципліни «Методи та алгоритми для захисту дискретної інформації» є:

ПР 2 – Використовувати принципи та концепції побудови телекомунікаційних систем та мереж у поєднанні з потрібним математичним апаратом.

ПР 4 – Застосовувати сучасні ІТ в професійній діяльності.

ПР 7 – Організовувати захист інформації в інфокомунікаційних мережах, здійснювати адміністрування інфокомунікаційних мереж, впроваджувати, налагоджувати та адмініструвати мережеве та інше системне програмне забезпечення.

ПР 12 – Застосовувати знання вимог законодавчої бази стосовно особливостей інформаційної безпеки на підприємствах інноваційної діяльності; базових моделей керування доступом; видів та механізмів контролю рівня безпеки.

Syllabus РПНД