Новини кафедри - Обговорення проекту Освітньо-наукової програми (ОНП) третього рівня вищої освіти

В рамках І Міжнародного зеленого нафтогазового форуму «Взаємодія влади, територіальних громад, бізнесу та науки» 21 березня 2024 року відбулося обговорення проекту Освітньо-наукової програми (ОНП) третього рівня вищої освіти галузі знань 18 "Виробництво та технології" для спеціальності 185 "Нафтогазова інженерія та технології".

Метою обговорення було:

– Ознайомити учасників форуму з проектом ОНП.

– Отримати від фахівців зворотний зв'язок щодо змісту та структури ОНП.

– Визначити шляхи співпраці між вищими навчальними закладами, науковими установами та нафтогазовими компаніями з метою вдосконалення підготовки фахівців з нафтогазової інженерії та технологій.

Важливим результатом обговорення стало те, що представники нафтогазових компаній висловили свою зацікавленість у співпраці з університетом з метою підготовки фахівців, які відповідають потребам ринку праці.

І Міжнародний зелений нафтогазовий форум став важливою платформою для діалогу між владою, територіальними громадами, бізнесом та наукою з актуальних питань розвитку нафтогазової галузі України. Обговорення проекту ОНП нафтогазової інженерії в рамках форуму свідчить про те, що вища освіта України готова до змін та відповідає на виклики сьогодення.