Новини кафедри - Всеукраїнський форум, цього разу під гаслом «FIRST INTERNATIONAL GREEN OIL &GAS FORUM»

В Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» вкотре проведено всеукраїнський форум, цього разу під гаслом «FIRST INTERNATIONAL GREEN OIL &GAS FORUM» (20 – 21 березня 2024 року).

В рамках форуму розглянуто такі важливі напрямки, як «Взаємодія влади, територіальних громад, бізнесу та науки», «Видобуток, буріння та інтенсифікація», «Зелена трансформація енергетичного ринку», проведено засідання круглого столу спілки буровиків України.

Для членів «SPE STUDENT» проведено окреме засідання «SIMPOSIUM & PROFESSIONAL WORKSHOP», де студенти та аспіранти з різних куточків України мали змогу представити результати своїх наукових досягнень. Учасники з Полтави, Києва, Харкова, Дніпра, Івано-Франківська підтвердили високий рівень підготовки та наукової роботи продемонструвавши цікаві й професійно обґрунтовані матеріали результатів своїх досліджень.

За підсумками виступів комісією були визначені та нагороджені переможці заходу:

Аспірант НУ «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Тарас Подоляк з темою «Моделювання розподілу метанолу по технологічних потоках установок низькотемпературної сепарації газу з використанням симулятора HYSYS» (науковий керівник к.т.н., доцент В.І. Дмитренко) – нагороджений дипломом в номінації «Професійна Підтримка: Якісний Технічний Супровід»;

Аспірантка НУ «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Юлія Лазєбна з темою «Перспективи використання фтористого амонію у поєднанні з органічною сірковмісною сполукою 1S з метою розущільнення низькопроникних теригенних колекторів" (науковий керівник д.т.н., професор І.Г. Зезекало) – нагороджена дипломом в номінації «Наукова Релевантність: Передові Дослідження та Відкриття».