Новини кафедри - Завідувач кафедри нафтогазової інженерії та технологій Бранімір Цвєтковіч проводить заняття для аспірантів

Під час вивчення курсу аспіранти ознайомилися з методами та методиками, що використовуються для характеристики пласта та оцінки запасів нафти та газу за промисловими даними p-v-t. Наприклад, як правильно використовувати дані p-v-t для визначення ключових параметрів пласта, таких як пористість, проникність, насиченість та тиск.

Також розвинули навички аналізу та інтерпретації даних p-v-t, що є основою для прийняття обґрунтованих геолого-технічних рішень.

Професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Бранімір Цвєтковіч відзначив високу мотивацію та активність аспірантів. За його словами, вони не лише засвоїли теоретичний матеріал, але й успішно застосували отримані знання на практиці під час виконання практичних завдань.