Монографія

ISBN:  978-617-8111-24-3
КНИГА DOI: https://doi.org/10.23939/monograph2022

Коллективная монографія «Подолання екологічних ризиків та загроз для довкілля в умовах надзвичайних ситуацій – 2022»

Опубліковано за результатами І-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Подолання екологічних ризиків та загроз для довкілля в умовах надзвичайних ситуацій – 2022»

Монографія присвячена оприлюдненню результатів наукових доповідей, анонсованих на І-ій Міжнародної науково-практичній конференції «Подолання екологічних ризиків та загроз для довкілля в умовах надзвичайних ситуацій – 2022» за напрямами:

  • Глобальні та регіональні екологічні загрози;
  • Екологічна та техногенна безпека територій;
  • Відновлювальна енергетика.

У колективній монографії з позицій забезпечення екологічної безпеки викладено результати екологічних досліджень навколишнього середовища із акцентуванням на встановлення екологічних ризиків і загроз для довкілля в умовах надзвичайних ситуацій та воєнних дій. Розглянуто проблеми глобальних та регінальних еклогічних загроз, питання екологічної та техногенної безпеки територій, напрацювання в галузі відновлювальної енергетики. Наведено деякі розвідки щодо наслідків для довкілля  воєнних дій, повязаних із вторгненням РФ в Україну.

Розраховано на науковців, викладачів, керівників і спеціалістів органів державного управління, екологів, аспірантів, студентів і всіх, хто цікавиться питаннями збереження, відновлення та раціонального використання ресурсів навколишнього середовища.

Монографія