Освітня програма «Документознавство та інформаційна діяльність»

Освітня програма «Документознавство та інформаційна діяльність»

Галузь знань

02 Культура і мистецтво

Спеціальність

029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Освітня програма

Документознавство та інформаційна діяльність

Освітній ступінь

Магістр

Вступні іспити

  • Єдиний вступний іспит іноземної мови
  • Фаховий іспит за спеціальністю

Вартість навчання

  • Денна: 9250 грн. за семестр
  • Дистанційна: 8500 грн. за семестр

Короткий опис програми

Освітня програма спрямована на реалізацію мети й завдань освітньої галузі. Метою програми є підготовка висококваліфікованих і креативних фахівців з документно-інформаційного забезпечення органів управління на основі використання інноваційних технологій роботи з документними системами; підготовка спеціалістів, які володіють глибокими знаннями про документ, документальні джерела та документно-інформаційну діяльність, здатних до коректної самостійної постановки й розв’язання практичних завдань у сфері державного управління та соціально-комунікаційної діяльності.

Переваги програми

У процесі професійної діяльності фахівці зможуть:

Можливість навчання та стажування за кордоном

Студенти спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» мають можливість брати участь в освітніх і наукових програмах міжнародних грантових проєктів.

Основні дисципліни фахової підготовки

Прикладні соціально-комунікаційні технології; сучасні PR-технології та реклама в інформаційній діяльності; інформологія та документознавча професіологія; інформаційно-аналітичні технології в архівній, бібліотечній та музейній галузі.

Посади, які можуть обіймати випускники

Менеджер з інформації; прессекретар; інформаційний аналітик; референт; організатор діловодства; адміністратор бази даних; аналітик комунікацій і систем; адміністративний помічник; фахівець з управління проєктами та програмами тощо.

Основні місця роботи: інформаційні, аналітичні, архівні, адміністративні, кадрові підрозділи та служби державних і комерційних підприємств, установ, органів влади й самоврядування, консалтингові й рекламні компанії, служби діловодства організацій, установ, фірм різного профілю і форм власності.

Установи-партнери

ПП «Софт-Сервіс»; ТОВ «ДТЕК»; Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви»; Державний архів Полтавської області; Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І. П. Котляревського; Шевченківська районна у м. Полтава рада; Комунальне підприємство Полтавської обласної ради «Полтававодоканал»; НГВУ «Полтаванафтогаз»; ПАТ «Електромотор»; ПрАТ «Миргородкурорт».

Додаткова інформація

https://nupp.edu.ua/page/vstup.html

https://nupp.edu.ua/page/gumanitarniy-fakultet.html

E-mail:k70@nupp.edu.ua

Контактна інформація

Звертайтеся за більш детальною інформацією до приймальної комісії:

 vstup@nupp.edu.ua

 +38 (0532)56-16-04

 +38 (099)057-65-17

Або у месенджерах: