Освітня програма «Публічне управління та адміністрування»

Освітня програма «Публічне управління та адміністрування»

Галузь знань

28 Публічне управління та адміністрування

Спеціальність

281 Публічне управління та адміністрування

Освітня програма

Публічне управління та адміністрування

Освітній ступінь

Магістр

Вступні іспити

  • ЄВІ з іноземної мови (для осіб, які мають ступінь бакалавра) або вступні іспити з іноземної мови (для осіб, які мають ступінь магістра (спеціаліста))
  • Вступний фаховий іспит.

Вартість навчання

  • Денна: 14450 грн. за семестр
  • Заочна: 6850 грн. за семестр

Короткий опис програми

Програма розроблена із урахування потреб професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, працівників системи охорони здоров’я та інших неурядових інституцій. Освітній процес здійснюється у тісній співпраці з Національним агентством України з питань державної служби, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» №789 від 29.07.2009 р. Фінансування підготовки магістрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» за заочною формою ведеться за державним замовленням Національного агентства України з питань державної служби.

Переваги програми

Основні дисципліни фахової підготовки

Публічна служба; Право в публічному управлінні; Економіка та врядування; Стратегічне управління; Публічна комунікація і ділова іноземна мова; Публічна політика; Євроінтеграція, міжнародне публічне управління та безпека; PR-технології в публічному управлінні; Організація місцевого самоврядування та інші.

Посади, які можуть обіймати випускники

Вищі посадові особи місцевих органів державної влади, вищі посадові особи інших організацій. Керівники підприємств, установ та організацій. Керівні працівники апарату центральних органів державної влади. Начальник відділу. Керівні працівники апарату місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування. Начальник управління. Професіонали державної служби та інші.

Установи-партнери

Відділи та управління Полтавської обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Полтавської міської ради, Управління Держпраці у Полтавській області, Головне управління Державного казначейства України у Полтавській області; Головне управління Держгеокадастру в Полтавській області, виконавчі комітети районних рад м. Полтави та області, об’єднані територіальні громади Полтавського регіону та інші.

Додаткова інформація

Адреса: 36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24

ННІ ФЕМ (05322) 2-16-72.

Контактні особи:

Кульчій Інна Олексіївна, 0507738746

Бойко Валентина Вячеславівна, 0665709772

Контактна інформація

Звертайтеся за більш детальною інформацією до приймальної комісії:

 vstup@nupp.edu.ua

 +38 (0532)56-16-04

 +38 (099)057-65-17

Або у месенджерах: