Персональний склад разової спеціалізованої вченої ради ДФ 44.052.002

Гришко Володимир Васильович

д.е.н., професор, спеціальність 08.02.03 (організація управління, планування і регулювання економікою)

Голова ради

Шарий Григорій Іванович

д.е.н., доцент, спеціальність 08.00.06 (економіка природокористування та охорони навколишнього середовища)

Рецензент

Болдирєва Людмила Миколаївна

д.е.н., доцент, спеціальність 08.00.03 (економіка та управління національним господарством)

Рецензент

Уманський національний університет садівництва

Бурляй Аліна Павлівна

Опонент

Державний біотехнологічний університет

Квятко Тетяна Миколаївна

к.е.н., доцент, спеціальність 08.00.04 (економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності))

Опонент