Практична підготовка здобувачів кафедри загального мовознавства та іноземних мов

Cтуденти спеціальності 014 Середня освіта (англійська і друга іноземна мова) факультету філології, психології та педагогіки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» успішно завершили практику на базі Green Language School. Майбутні викладачі поділилися позитивними враженнями та висловили сподівання на подальшу освітню та професійну співпрацю.

Упродовж двох тижнів цілеспрямовані та наполегливі в отриманні нових практичних навичок студенти групи 101-ФО спеціальності 014 Середня освіта (англійська і друга іноземна мова) факультету філології, психології та педагогіки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» проходили практику на базі приватної Green Language School.

Майбутні професіонали поглибили здобуті в університетських аудиторіях знання та набули нових фахових компетентностей, спостерігаючи за найсучаснішими викладацькими методиками та проводячи заняття для різних категорій учнів мовної школи.

«У кількох словах хочемо поділитися незабутніми враженнями від практики в приватній школі Green School, даний досвід став для нас справжнім відкриттям!

Протягом двох тижнів ми мали можливість спостерігати за уроками англійської мови, які проводили вчителі школи для дітей різного віку та різних мовних рівнів. Було неймовірно цікаво побачити як досвідчені наставники використовують інноваційні підходи до навчання іноземних мов, інтегруючи до освітнього процесу ігровий формат навчальної взаємодії, таким чином допомагаючи дітям активно попрактикувати мовні навички, та застосовуючи нові додатки й програми для навчання. Це зробило процес навчання для учнів ефективним та таким захоплюючим!

Вихованці Green Language School вражають своєю допитливістю та неймовірними здібностями до опанування нових мовних знань. Робота з ними була справжнім задоволенням і викликала багато позитивних емоцій. Діти активно брали участь у всіх завданнях, проявляли інтерес до нових знань і завжди відкриті до співпраці.

Особливо цінним став досвід участі в онлайн-заняттях та проведенні уроків наживо. Це дозволило нам побачити як можна ефективно використовувати технології дистанційного навчання та забезпечувати високий рівень взаємодії навіть у віртуальному середовищі.

Ця практика стала особливо цінною, оскільки ми мали можливість отримати нові знання, вдосконалити навички та зарядитися натхненням для майбутньої професійної діяльності.

Щиро вдячні Green Language School за теплий прийом і чудову організацію нашої літньої практики. З нетерпінням чекаємо на нові можливості і впевнені, що здобутий досвід допоможе нам стати кращими наставниками для наших майбутніх учнів», - поділилися отриманими враженнями майбутні викладачі.

https://nupp.edu.ua/news/maybutni-vikladachi-podililisya-vrazhennyami-vid-prohodzenna-praktiki-green-language-school.html?fbclid=IwY2xjawIf4t9leHRuA2FlbQIxMQABHeV81B7TDgbYbQREFNNYwhtWvlCdTHtfdP8I3v25gN14wou5nGgD9-ZV4w_aem_nx4K_NysVPfa9P78rhsWQw&sfnsn=mo


Переддипломна практика

Закінчилася переддипломна практика у студентів 4 курсу спеціальності 014 «Середня освіта (Англійська мова і література)», яку вони проходили у державних закладах середньої освіти (школах, ліцеях і гімназіях) м. Полтави і Полтавської області.

Практика тривала протягом місяця. Це достатньо тривалий час для того, щоб перевірити на практиці знання, отримані під час вивчення теоретичних курсів з іноземних мов, методик викладання іноземних мов та зарубіжної літератури і практичних курсів першої (англійської) та другої (німецької або польської) іноземних мов.

Студенти 4 курсу мали можливість попрактикуватися у навчанні дітей англійської, німецької, польської мов та зарубіжної літератури, а також проведенні виховних заходів, пов’язаних із предметами згаданими вище. Практиканти повноцінно працювали у школах, ліцеях і гімназіях вчителями у класах, повністю закріплених за ними на весь місяць, що дало їм змогу відчути переваги та недоліки роботи учителя середньої школи, переконатися у правильності зробленого вибору щодо майбутньої професійної стежки, усвідомити власні сильні професійні сторони та побачити прогалини у знаннях і вміннях, які потрібно заповнити у подальшому опануванні професії учителя англійської, німецької або польської мов та зарубіжної літератури.

Фото відображують креативний підхід студентів до занять, які через воєнний стан вони проводили офлайн, онлайн і навіть в укриттях.

https://nupp.edu.ua/news/studenti-universitetu-zavershili-pereddiplomnu-praktiku-u-derzhavnikh-zakladakh-serednoi-osviti.html


Студенти 1-3 курсів спеціальності 014 «Середня освіта» вже протягом року влаштовують майстер-класи з англійської мови  для малюків Центру розвитку та піклування про дітей дошкільного віку «Mr.Leader» Полтавської політехніки. Це надзвичайно  унікальна можливість для майбутніх учителів не тільки шліфувати мовні навички, застосувати теоретичні знання на практиці, освоювати методики роботи,  а й пізнати себе як  педагогів, зрозуміти власну пристрасть до роботи з дітьми, здобути неоціненний  досвід. Студенти вчаться планувати та проводити заняття, організовувати ігри, різноманітні івенти, створювати розвивальне середовище. Увесь цей процес ґрунтується на ігрових діях, обов'язково із залученням малюнків, віршів, пісень та з використанням аудіозаписів.

Важливо зазначити, що  малеча зі щирим захватом і з радісними вогниками в очах щоразу зустрічає студентів, адже кожне заняття є захопливою подорожжю у світ англійської, а це надзвичайно важливо, адже яскраві емоції мають значний вплив на засвоєння іноземної мови.