Прикладні методики мануальних технікПрикладні методики мануальних технік

Мануальні техніки – це одна з найбільш потрібних оздоровчих послуг. Є техніки, які особливо ефективні для зняття стресу і напруги, інші покращують імунну систему або функцію певного органу. Дізнатися більше про найпопулярніші види мануальних технік: у чому їхня користь і які особливості, допоможе курс «Прикладні методики мануальних технік».

Мета навчальної дисципліни «Прикладні методики мануальних технік» ознайомити студентів із мануальними техніками, які дозволять у різних життєвих ситуаціях розширити можливості пристосування організму до надмірних навантажень, швидкого відновлення, запобігати появі травматизму, збільшити тривалість спортивного довголіття; діагностувати ознаки захворювань, з якими зустрічається мануальний терапевт у своїй практиці; володіти способами і прийомами обстеження різних ділянок тіла перед проведенням процедури; вміти вкладати пацієнта відповідно до методики і форми мануальних технік; налагоджувати психологічний зв'язок з пацієнтом; складати програму; вести відповідну документацію; володіти видами і методиками проведення загальноприйнятих прийомів мануальних технік.

Силабус