Дані викладача

Антон СТОЛІТНІЙ

Професор кафедри публічного управління, адміністрування та права

• Кваліфікація – юрист; спеціальність – «Правознавство», Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, 2002 р.
  • Кандидат юридичних наук, спеціальність 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право, Державний вищий навчальний заклад «Запорізький національний університет» ,2012 р.
  • Доктор юридичних наук, спеціальність 12.00.09 - кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ МВС України, 2018 р.
  • Професор кафедри кримінального права, процесу та криміналістики від 26.02.2020. Диплом АП №001520.

Перебування

корпус А, ауд. 218

Наукові бази

КУРСИ

• Прокуратура в Україні

Основні дисципліни: «Прокуратура в Україні».

Сфера наукових інтересів: кримінальне процесуальне право України, зокрема в частині електронного кримінального провадження. Діяльність органів прокуратури України.

Публікації у закордонних виданнях, що входять до наукометричних баз Scopus та Web of Science Core Collection

1. Anton Stolitnii, Sydor Markiian, Priorities for the development оf the есоnоmу of thе USA ап some European countries (Пріоритети розвитку економіки США та окремих країн Європи). Baltic Journal of Есопотіс Studies. Vol. 5, No. 5, 2019, C. 151-154, (Web of Science)
  2. Столітній А., Лапкін А., Марунів В. Евтієва Д., Борові А. Compensation for damage caused by offenses аs the way of protection оf victims’ rights (on the example об Ukraine): the economic and legal aspects (Відшкодування шкоди, заподіяної правопорушеннями, як спосіб захисту прав жертв (на прикладі України): економічні та правові аспекти) // Journal of Legal, Ethical and Regulatory Issues Volume 22, Issue 3 2019 (Scopus)

Статті у вітчизняних виданнях

1. Столітній A.B., Мазурик P.B. Модифікація предметного принципу організації діяльності органів прокуратури. Вісник Національної академії прокуратури України. 2019. №1. С.21-34.
  2. Столітній А.В. Електронний висновок експерта в кримінальному провадженні. Міжвідомчий науково-методичний збірник «Криміналістика судова i експертиза». 2019. №64, С. 102-111.
  3. Столітній A.B., Каланча І.Г. Формування інституту електронних доказів у кримінальному процесі України. Проблеми законності. 2019. №146, С.179-191.
  4. Столітній А.В. Електронний сегмент у кримінальному процесуальному законодавстві республіки Білорусь. Науковий вісник Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. 2020. C.168-175.
  5. Столітній А.В. Електронний сегмент в кримінальному процесуальному законодавстві Литовської республіки. Міжвідомчий науковий збірник «Криміналістика i судова експертиза», Київський науково-дослідний інститут  судових експертиз. 2020. № 65. С. 72-82.
  6. Столітній А.В. Електронний сегмент у кримінальному процесуальному законодавстві Узбекистану.  Науковий вісник Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.  2020. № 3, С. 156-161.
  7. Столітній A.B. Концепція Інформаційно-телекомунікаційної системи Державного бюро розслідувань. Полтавський правовий часопис. 2021.  № 2, С. 50-61.

Підручники, навчальні та навчально-методичні посібники, конспекти лекцій

1. Право на життя в контексті кримінального провадження: практика Європейського суду з прав людини та законодавство України. Наук.-практ. пociб. Колект. уклад. П-68. Харків: Право, 2019. 185 с. За ред. А.В. Столітнього.
  2. Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини. Довідкове 2-ге видання, перероб. та допов. Колектив укладачів. К 82: Видавництво «Право», 2019. 952с. За ред. А.В. Столітнього.
  3. Право на ефективний засіб юридичного захисту у кримінальному провадженні: практика Європейського суду з прав людини та законодавство України. Колектив укладачів. П 68. Національна академія прокуратури України, 2019. 390 с. За ред. Ю.Г. Севрука, А.В. Столітнього.
  4. Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами Конституційного суду України, Верховного суду України та Верховного суду, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ. колектив укладачів. K82. Норма права, 2020. 1504 с. За редакцією А.В.Столітнього.
  5. Кримінальне провадження на підставі угод. Навчально-наочний посібник. Видання 3 доповнене і перероблене. Колектив укладачів. К 82. Норма права, 2020. 226 с. За редакцією А.В.Столітнього
  6. Негласні слідчі (розшукові) дій. Науково-практичний посібник. Колектив авторів. H.41: Норма права, 2021. 336 с. За загальною редакщшею Столітнього A.B.
  7. Клопотання прокурора у кримінальному провадженні: наук.-практ. пociб. Колектив авторів. К.50: Норма права, 2022. 256 с. За загальною редакцією Столітнього А.В., Туркота М.С.
  1. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 104528, рішення Державної служби інтелектуальної власності України від 12.05.2021. Комп’ютерна програма «Автоматичне обчислення строку відбутого засудженим покарання». У співавторстві з Алітенко В.О. та Москаленко С.В.

Практичний досвід роботи в правоохоронних органах, зокрема на керівних посадах в Полтавській обласній прокуратурі