Дані викладача

Катерина БОНДАРЕНКО

Асистент кафедри публічного управління, адміністрування та права

• Кваліфікація – магістр; спеціальність – «Право», Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, з відзнакою у 2020 р.
  • Кваліфікація – магістр; спеціальність – «Психологія», Полтавський національний педагогічний університет імені     В. Г. Короленка,  2019 р.
  • З 2020 року аспірантка кафедри цивільного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за спеціальністю 12.00.03 цивільне право та цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право.

Перебування

корпус А, ауд. 218

Наукові бази

КУРСИ

• Цивільне право України
  • Інтелектуальна власність
  • Інтелектуальна власність та ліцензування програмного забезпечення
  • Патентознавство та право інтелектуальної власності
  • Цивільне процесуальне право України

Основні дисципліни: «Цивільне право», «цивільне процесуальне право України».

Сфера наукових інтересів: : юридичні науки (переважно цивілістика та медичне право), речові види забезпечення виконання зобов’язання.

1. Бондаренко К. С. «Право довірчої власності як особливий вид забезпечення виконання зобов’язання: перспективи застосування в Україні (ХIХ науково-практична конференція «Учасники цивільних відносин: новації рекодифікації цивільного (приватного) права України» присвяченої 99-й річниці з дня народження доктора юридичних наук, професора В. П. Маслова, 12.03.2021, Харків).
  2. Бондаренко К. С. «Переваги та ймовірні виклики запровадження інституту довірчої власності як нового виду забезпечення виконання зобов’язання» (Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція іноземними мовами «Сучасне суспільство і наука: актуальні дослідження молодих науковців», 27.05.2021, Харків).
  3. Бондаренко К. С. «Забезпечення зобов’язань довірчою власністю» («Проблеми вдосконалення приватноправових механізмів набуття, передачі, здійснення та захисту суб’єктивних цивільних та сімейних прав») науково-практична конфереція, присвячена пам’яті професора Ч. Н. Азімова, 15.12.2021, Харків).
  4.  Бондаренко К. С. «До питання про ознаки та функціонування видів забезпечення виконання зобов’язань»  (XX науково-практична конфереція «Доктрина приватного права: традиції та сучасність» присвяченої 100-й річниці з дня народження професора В. П. Маслова, 04.02.2022, Харків),
  5. Бондаренко К.С. «Особливості правової природи та функції забезпечувального (гарантійного) платежу як виду забезпечення виконання зобов’язання» (Проблеми вдосконалення приватноправових механізмів набуття, передачі, здійснення та захисту суб’єктивних цивільних та сімейних прав у сучасних умовах в Україні») - науково-практична конфереція, присвячена  пам’яті професора Ч. Н. Азімова, 16.12.2022, Харків.

Фахові статті

1.       Бондаренко К. С. До проблеми класифікації видів забезпечення виконання зобов’язання. Журнал східноєвропейського права. 2023. Вип. 116. С. 75-82.

2.       Бондаренко К. С. Правова природа довірчої власності та особливості її запровадження як способу забезпечення виконання зобов’язання. Юридичний науковий електронний журнал. 2023. Вип. 11. С. 131-134.

Тези конференцій:

1. Бондаренко К. С. Право довірчої власності як особливий вид забезпечення виконання зобов’язання: перспективи застосування в Україні. Учасники цивільних відносин: новації рекодифікації цивільного (приватного) права України : зб. матеріалів доп. учасн. ХIХ наук.-практ. конф., присвяч. 99-й річ. з дня народження д.ю.н., проф. В. П. Маслова.  12.03.2021. Харків. С. 317-320.

2. Бондаренко К. С. Особливості використання джерел права при дослідженні теми «Речові види забезпечення виконання зобов’язання».  Джерела в наукових юридичних дослідженнях : зб. матеріалів доп. учасн. аспірантського круглого столу 20-21 травня 2021. Харків. С. 17-19.

3. Бондаренко К. С. Переваги та ймовірні виклики запровадження інституту довірчої власності як нового виду забезпечення виконання зобов’язання. Сучасне суспільство і наука: актуальні дослідження молодих науковців :   зб. матеріалів доп. учасн. Інтернет-конф. іноземними мовами 27.05.2021, Харків.

4. Бондаренко К. С. Забезпечення зобов’язань довірчою власністю. Проблеми вдосконалення приватноправових механізмів набуття, передачі, здійснення та захисту суб’єктивних цивільних та сімейних прав : зб.  матеріалів доп. учасн. практ. конф., присвяч. пам’яті проф. Ч. Н. Азімова. 15 грудня 2021. Харків. 2021. С. 317-320.

5. Бондаренко К. С. До питання про ознаки та функціонування видів забезпечення виконання зобов’язань. Доктрина приватного права: традиції та сучасність : зб. матеріалів доп. учасн. ХХ наук.-практ. конф., присвяч. 100-й річниці з дня народження проф. В. П. Маслова. 04.02.2022. Харків. С. 413-415.

6. Бондаренко К.С. Особливості правової природи та функції забезпечувального (гарантійного) платежу як виду забезпечення виконання зобов’язання. Проблеми вдосконалення приватноправових механізмів набуття, передачі, здійснення та захисту суб’єктивних цивільних та сімейних прав у сучасних умовах в Україні : зб.  матеріалів доп. учасн. практ. конф., присвяч. пам’яті проф. Ч. Н. Азімова. Харків 16. 12. 2022. Дніпро ФОП Середняк Т.К. 2022. С. 224-228.