Дані викладача

Галай Василь Миколайович

ГАЛАЙ Василь Миколайович

Доцент кафедри автоматики, електроніки та телекомунікацій

• Доцент кафедри автоматики та електропривода Полтавський національний технічний університет Імені Юрія Кондратюка (2010)
  • Кандидат технічних наук, Полтавський національний технічний університет Імені Юрія Кондратюка  (2008)
  • Магістр інженерної електромеханіки  Полтавський національний технічний університет Імені Юрія Кондратюка (2003)

Перебування

корпус Ф, ауд. 314

Наукові бази

Google Scholar, ORCID

КУРСИ

Сфера наукових інтересів: адаптивні системи автоматичного керування в умовах невизначеності; створення автоматизованих систем управління технологічним процесом на базі логічних сучасних контролерів Siemens, Schneider Electric.

1. В.М. Галай. Пристрій електромагнітного багатопозиційного перемішування з індивідуальним регулюванням і контролем режиму роботи. // О.Г. Дрючко, Д.О. Турченко, О.В. Уманець. VІI Всеукраїнської науково-практичної конференції «Електронні та мехатронні системи: теорія, інновації, практика», 5 листопада, 2021 р. – Полтава: НУПП, 2021.– 35 с.
  2. В.М. Галай. Можливість модернізації автономних фотоелектричних енергоустановок. // Д.Д. Гурін. VІI Всеукраїнської науково-практичної конференції «Електронні та мехатронні системи: теорія, інновації, практика», 5 листопада, 2021 р. – Полтава: НУПП, 2021.– 39 с.
  3. В.М. Галай. Розроблення комплексу лабораторних робіт на базі навчально-наукового центру Siemens національного університету «полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» // Є.Д. Калашник. VІI Всеукраїнської науково-практичної конференції «Електронні та мехатронні системи: теорія, інновації, практика», 5 листопада, 2021 р. – Полтава: НУПП, 2021.– 44 с.
  4. В.М. Галай. Розроблення та дослідження системи дистанційного керування баштовим краном на базі програмованого логічного контролера Siemens s7-1200. // В.В. Атамась. Збірник наукових праць за матеріалами VІII Всеукраїнської науково-практичної конференції «Електронні та мехатронні системи: теорія, інновації, практика», 4 листопада, 2022 р. – Полтава: НУ «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», 2022. – С.60-61.
  5. В.М. Галай. Розроблення та дослідження системи управління опаленням корпусів А та Ф національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» // В.В. Ярський. Збірник наукових праць за матеріалами VІII Всеукраїнської науково-практичної конференції «Електронні та мехатронні системи: теорія, інновації, практика», 4 листопада, 2022 р. – Полтава: НУ «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», 2022. – С.70-71.

Монографії

1. Scientific and practical implementation of methodsimproving the quality of computer-integrated information system / O. Shefer, V. Halai, B. Topikha // Intelligent computer-integrated information technology in project and program management: Collective monograph edited by I. Linde, I. Chumachenko, V. Timofeyev. – Riga: ISMA, 2020. – pp. 295- 315 p.

Фахові видання

1. Галай В.М. Transformations in ree- and lithium-containing systems of nitrate precursors in the processes of obtaining oxide polyfunctional materials  / О. Г. Дрючко, В. В. Соловйов, О. В. Шефер, Н. В. Бунякіна, М. К. Бороздін, О. М. Кульчій // Системи управління, навігації та зв'язку. - 2023. - Вип. 1. - С. 60-65.
  2. Галай, В.М. Модифікування характеристик фотокаталітично-активних функціональних вузлів адаптивних систем очищення повітряз використанням координаційних нітратів РЗЕ та лужних металів / О.Г. Дрючко, О.В. Шефер, В.М. Лактіонов, Б.Р. Боряк, Р.В. Захарченко, Д.П.  Плешкань. // Системи управління, навігації та зв'язку. - 2022. - Вип. 3. - С. 34-38.
  3. Halai V. Formation of polyfunctional photocatalytically active  layered oxide materials using coordination nitrates REE  and alkali metal as precursors./ Dryuchko Оleksandr, Bunyakina Natalia, Shefer Оleksandr,  Laktionov Оleksandr, Pleshkan Daniil //  Academic journal. Industrial Machine Building, Civil Engineering. – 2 (57)’ 2021. – Р. 137-148.
  4. Halai, V. Performance analysis of the bioinspired method for optimizing irregular codes with a low density of parity checks. / Shtompel, M., Prykhodko, S., Shefer, O., Zakharchenko, R., & Topikha, B.  // Eastern-European Journal of Enterprise Technologies, 6(9 (108), 34–41.
  5. Halai V. Detection of anomalies in the info-communication system using the informative sequence method. / О. V. Shefer, V. O. Shefer, O. V. Mykhailenko. // ISSN 1990-5548  Electronics and Control Systems  2020. N 3(65). – с.74-79.

Навчальні посібники

1. V. Halai, O. Shefer, B. Topikha. Scientific and practical implementation of methodsimproving the quality of computer-integrated information system. Intelligent computer-integrated information technology in project and program management: Collective monograph edited by I. Linde, I. Chumachenko,          V. Timofeyev. – Riga: ISMA, 2020. – pp. 295- 315 p. (1,5 д.а.).

Патенти

1. Патент на корисну модель 139116 Україна, МПК А01К 41/06. Висувний лоток інкубатора з гравітаційним перевертанням /Борщ В.В., Борщ О.Б., Шефер О.В., Галай В.М., Дорогобід В.П.; заявник та власник Полтав. нац. техн. ун-т ім. Юрія Кондратюка. ‒ № u 201905328; заявл. 20.05.2019; опубл. 26.12.2019, Бюл. № 24.
  1. Подяка ректора Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка) (2023);
  2. Подяка Міністерства освіти і науки України (2021);
  3. Почесна грамота Шевченківської районної у м. Полтаві ради (2020);
  4. Подяка ректора Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка) (2020);
  5. Подяка Міністерства освіти і науки України (2019);