Дані викладача

Роман Галич

Доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права (за сумісництвом)

• Кваліфікація – юрист; спеціальність – «Правознавство», Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, 2011 р.
  • Кандидат юридичних наук, спеціальність 12.00.05 – Трудове право;право соціального забезпечення,2013 р.
  • Доцент, 2019 р.

Перебування

корпус А, ауд. 218

Наукові бази

ORCID, Google Scholar, Scopus, ResearcherID Web of Science:

Основні дисципліни: «Трудове право».

Сфера наукових інтересів: трудове право, конституційне право, права і свободи громадян, захист  прав споживачів фінансових послуг

СПИСОК УСПІШНИХ СТУДЕНТІВ

ПЕРЕЛІК НАУКОВИХ ЗАХОДІВ

1. Картковий бізнес банків в сучасних умовах/ХVІ Міжнародна науково-практична конференція «Дослідження та оптимізація економічних процесів «Оптимум – 2020» - Харків, 2-4 грудня 2020 р.
  2. Контроль як основа забезпечення фінансової безпеки/ Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики : Матеріали VІ Міжнародної науково-практичної конференції (21 березня 2019 р.). – Х.:ХННІ ДВНЗ "УБС"- Харків 2019

Публікації у закордонних виданнях, що входять до наукометричних баз Scopus та Web of Science Core Collection

1. Державний нагляд і контроль за додержанням законодавства про працю: організаційно-правовий аспект/Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики- Том 2 №25, 2018р.(WoS)

2. Banks financial security management: modeling tools/ Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики» (ISSN: 2306-4994; e-ISSN: 2310-8770 ) - Том 1№22, 2017 р. .(WoS)

Статті у вітчизняних фахових виданнях

1.       Правовий захист суб’єктів господарювання від неправомірних дій фіскальних органів Електронне наукове фахове видання «Юридичний науковий електронний журнал» - №9, 2020 р.

2.       Галич Р.В. Проблемы обеспечения права интеллектуальной собственности в некоторых сферах экономики/ Балтийский юридический журнал. №2, 2019

3.       Контроль за грошовим обігом суб’єктів господарювання державної форми власності в Україні: організаційно-правовий аналіз/Електроне наукове фахове видання «Юридичний науковий електронний журнал» -№1, 2019 р.

4.       Державний нагляд і контроль за додержанням законодавства про працю: організаційно-правовий аспект/Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики - Том 2 №25. (2018 р.)

5.       Реалии развития гражданского общества в Украине на современном етапи/Legea şi viaţa - №6.- с.19-23. (2018 р.)

СВІДОЦТВА ПРО РЕЄСТРАЦІЮ АВТОРСЬКОГО ПРАВА НА ТВІР

Західно-Фінлядський коледж (Фінляндія) «Проектний підхід в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії» 2018 р.

Левіт інститут міжнародного розвитку (США) «Критичне мислення та адвокатура як основа вільного суспільства» 2018 р.

ВНЗ Укоопспілки «Тренінгові технології в навчанні», 2018 р.

1. Почесна грамота Харківського міського голови 2021 р.