Дані викладача

Колієнко Анатолій

Євген МАНЕЙЛО

• Магістр Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (2024)
  • Асистент кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики  Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (2024)

1. Крот О.П. Дослідження технологій термічного знешкодження побутових відходів / О.П. Крот, Є.М. Манейло, О.О. Воробйов // Сучасні проблеми теплоелектроенергетики та захист довкілля. 2023 : зб. матеріалів І Міжнар. наук.-практ. конф. (21-22 верес. 2023 р.). – Полтава : Нац. ун–т ім. Юрія Кондратюка, 2023. – С. 40–43.
  2. Створення лабораторної установки для дослідження роботи теплогенеруючих установок на природному газі та твердому паливі / Ю.С. Голік, Б.А. Кутний, І.В. Чернецька та ін. // Сучасні проблеми теплоелектроенергетики та захист довкілля. 2023 : зб. матеріалів І Міжнар. наук.-практ. конф. (21-22 верес. 2023 р.). – Полтава : Нац. ун–т ім. Юрія Кондратюка, 2023. – С. 43–46.

Тематика наукових досліджень:

1. «Дослідження технологій термічного знешкодження побутових відходів»
  2. «Дослідження роботи теплогенеруючих установок».