Дані викладача

Микола Бороздін

Микола БОРОЗДІН

Завідувач кафедри військової підготовки, доцент

• Спеціаліст (1978) Військова Академія зв’язку
  • Кандидат технічних наук (1984) Військова Академія зв’язку
  • Доцент (1991)

Перебування

корпус П, ауд. 205

+38 (067) 594-87-42

Сфера наукових інтересів: Електрообладнання бурових установок, системи автоматики та сигналізації, методи вимірювання експлуатаційних параметрів

Бакалаври

Катерина Курява, 2020. Кваліфікаційна робота на тему «Удосконалення системи документообігу сучасного підприємства (на матеріалі ФОП «Швець Р. В.»)»

1. M. K. Borozdin. Improvement of drilling rig electrical equipment / S.S. Nepochatov, N.O. Primachenko // Системи управління, навігації та зв’язку. Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка. 2020, Вип. 1(59) С. 12-14.
  2. M. K. Borozdin. PID Control of Hydraulic Turbine with Excaination and Synchronszation Systems// International Journal of Engineering Technology 7 (2018). Website www.sciencepuc.com / C. 1-6.
  3. Бороздін М.К. Регулювання швидкостей електроприводів універсальної реверсивної кліті прокатного стану/ М.К. Бороздін, Є.Д Калашник // Системи управління, навігації та зв’язку. Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка. 2019, Вип. 2(54). С. 28-31.
  4. Бороздін М.К. Підвищення точності місцеположення рухомих об’єктів за рахунок використання системи координатно-часового та навігаційного забезпечення України// Системи управління, навігації та зв’язку. Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка. 2017, Вип. 3(43). С. 7-10.
  5. Borozdin M.K. Design, implementation and test a model of an electrical elevator controllled using PLC / M.K. Borozdin // Системи управління, навігації та зв’язку. Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка. 2020, Вип. 4(44) С. 11-13.
  6. Бороздін М.К. Організація захисту комп’ютерних інформаційних систем / М.К. Бороздін, О.І. Згуровський // VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Електронні та мехатронні системи: теорія, інновації, практика» 06 листопада 2020 р. «Полтавська Політехніка Імені Юрія Кондратюка». С.29-32
  7. Бороздін М.К. Оцінка необхідної пропускної спроможності засобів зв’язку / М.К. Бороздін, А.В. Кремпоха // VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Електронні та мехатронні системи: теорія, інновації, практика» 06 листопада 2020 р. «Полтавська Політехніка Імені Юрія Кондратюка». С.47-51
  8. Бороздін М.К. Способи обмеження динамічного навантаження електромеханічних систем реверсивної кліті / М.К. Бороздін, М.Л. Штокаленко // VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Електронні та мехатронні системи: теорія, інновації, практика» 06 листопада 2020 р. «Полтавська Політехніка Імені Юрія Кондратюка». С. 63-67
  9. Бороздін М.К. Модель оптимального керування електроприводом пилорами / М.К. Бороздін, І.Р. Колобов // VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Електронні та мехатронні системи: теорія, інновації, практика» 06 листопада 2020 р. «Полтавська Політехніка Імені Юрія Кондратюка». С.75-79.
  10. Бороздін М.К. Показники систем автоматичного керування електропривода / М.К. Бороздін, І.Б. Кузнецов, Д.С. Правдзівий // Тези 71-ої наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету (Полтава, 22 квітня – 17 травня 2019 р.). – Полтава : ПолтНТУ, 2019. – Т. 1. – С. 29–30.
  11. Дослідження системи прямого управління моментом асинхронного двигуна / М.К. Бороздін, Ахмед Ібрахім Джабер Альзубайді, В.П. Дорогобід, Мохамед Саади Хасан // Системи управління, навігації та зв’язку. Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка. 2018, Вип. 2(48) С. 3-8. (Ахмед Ібрахім Джабер Альзубайді, В.П. Дорогобід, Мохамед Саади Хасан – кафедра автоматики та електроприводу).
  12. Бороздін М.К. Штучний інтелект, інтеренет речей в інформаційних технологіях / М.К. Бороздін, О.О. Таган // Проблеми інформатизації. Тези доповідей десятої міжнародної науково-технічної конференції. Державний університет телекомунікацій. Київ.12-13 квітня 2018 року. С. 88 (Таган О.О.- кафедра автоматики та електроприводу)
  13. Бороздін М.К. Система автоматизації технічних засобів транспортно-складських робіт / М.К. Бороздін, В.С. Вовченко // Тези доповіді IV Міжнародної науково-практичної конференції “Електронні та мехатронні системи: теорія, інновації, практика.” 20.11.2018р. С.12 (Вовченко В.С. магістрант)
  14. Бороздін М.К. Цифрові системи автоматичного керування / М.К. Бороздін, М.В. Козак // Тези доп. VIІІ міжнародної науково-технічної конференції “Проблеми інформатизації”, Київ, Полтава, Кіровоград, Катовици, Париж, Бєлгород, Харків, 11-12 квітня 2017 року, Україна. – С. 178-179.
  15. Бороздін М.К. Імпульсні і цифрові системи автоматичного керування / М.К. Бороздін, М.В. Козак // Електронні та мехатронні системи: теорія, інновації, практика : матеріали ІІІ Всеукр. наук.-практ. Інтернет-конф., 4-5 грудня 2017 р., Полтава / Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка – Полтава, 2017.
  16. Бороздін М.К. Регулювання продуктивності насоса водообігу зміною частоти обертання робочого колеса / М.В. Козак // Електронні та мехатронні системи: теорія, інновації, практика : матеріали ІІІ Всеукр. наук.-практ. Інтернет-конф., 4-5 грудня 2017 р., Полтава / Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка – Полтава, 2017.

Подяка ректора Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка (2019)

Грамота Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації (2020)

Свідоцтво про підвищення кваліфікації на кафедрі відкритих інформаційних технологій і систем у Центральному інституті післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» при Національній академії педагогічних наук України (210 годин / 7 кредитів) (СП 35830447/1638-19 від 13 вересня 2019 року).