Дані викладача

Олег ДІДЕНКО

Доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права

• Кваліфікація – магістр управління суспільним розвитком; Національна академія державного управління при Президентові України, 2008 р.
  • Кандидат наук з державного управління, спеціальність 25.00.02 – механізми державного управління,  Національна академія державного управління при Президентові України,2014 р. Тема дисертаційного дослідження: Формування і реалізація державної політики національного-патріотичного виховання молоді в умовах соціокультурних трансформаціях в Україні.

Перебування

корпус А, ауд. 218

Наукові бази

ORCID, Google Scholar

КУРСИ

• Вступ до публічного управління

Основні дисципліни: «Вступ до публічного управління».

Сфера наукових інтересів: місцеве самоврядування та регіональне управління.

1. Діденко О. Г. Національно-патріотичне виховання як складова державної політики / О. Г. Діденко // Вісник Академії митної служби України. - Дніпропетровськ : Акад. мит. служби, 2012. - М» 2 (7). - С. 9-14. - (Серія: "Державне управління").
  2. Діденко О. Г. Удосконалення патріотичного виховання молоді в Україні: державно-управлінський аспект (Електронний ресурс / О. Г. Діденко // Публічне управління: теорія та практика : електрон. зб. наук. пр. - 2012. -№ 2(8).
  3. Діденко О. Критерії ефективності державної політики національно-патріотичного виховання молоді / О. Діденко // Державне управління та місцеве самоврядування : зб. наук. пр. / редкол. : С. М. Серьогін (голов. ред.) |та ін.). -Дніпропетровськ : ДРІДУ НАДУ, 2014. - Вип. 1 (20). - С. 175-184.
  4. Діденко О. Г. Діяльність козацьких товариств як складова національно-патріотичного виховання / О. Г. Діденко // Актуальні проблеми державного управління : зб. наук. пр. Одес. регіон. ін-ту держ. упр. - Одеса : ОРІДУ НАДУ, 2014. - Вип. 1(57). - С. 52-55,
  5. Діденко О. Г. Реалізація державної політики національно-патріотичного виховання на регіональному рівні / О, Г. Діденко // Ефективність державного управління : зб. наук. пр. / за заг. ред. чл.-кор. НАН України В. С. Загорського, доц. А. В. Ліпенцева. - Львів : ЛРІДУ НАДУ, ЛРІДУ НАДУ, 2014.- Вип. 38. - С. 374-383.
  6. Діденко О. Г. Зарубіжний досвід патріотичного виховання громадян та можливості його адаптації в Україні / О. Г. Діденко // Аспекти публічного управління. 2014. -№ 3-4 (5-6). - С. 52-59.
  7. Діденко О. Г. Державне регулювання механізму інституційного розвитку сучасного українського козацтва / О. Г. Діденко // Державне управління та місцеве самоврядування : зб. наук. пр. / редкол. : С. М. Серьогін (голов. ред.) та інд). - Дніпропетровськ : ДРІДУ НАДУ, 2014. - Вип. 2 (21). - С. 88-97.
  8. Діденко О. Г. Основні напрями діяльності органів державного управління патріотичним вихованням молоді / О. Г. Діденко // Державне управління та місцеве самоврядування : зб. наук. пр. / редкол. : С. М. Серьогін (голов. ред.) ра ін.) - Дніпропетровськ : ДРІДУ НАДУ, 2014. - Вип. 3. -С. 123-133.
  9. Didenko O.H. Forms of nationally-patriotic education in Ukraine in the conditions of intercultural communication / O.H. Didenko// European Applied Sciences is an international (German).-2014. №8. P.79-81.
  10. Діденко О. Г. Патріотичне виховання молоді як сфера діяльності державних службовців / О. Г. Діденко // Теорія та практика державної служби : матеріали наук.-практ. конф., Дніпропетровськ, 9 листоп. 2012 р. / за заг. ред. С. М. Серьогіна - Дніпропетровськ : ДРІДУ НАДУ, 2012. . С. 86-88.
  11. Діденко О. Г. Патріотизм як чинник гуманітарного розвитку / О. Г. Діденко // Проблеми управління соціальним і гуманітарним розвитком : матеріали МІ Регіон. наук.-практ. конф. за міжнар. участю. за заг. ред. В. Г. Вікторова (Дніпропетровськ, 23 листоп. 2012 р.). - Дніпропетрорвськ : НАДУ, 2012.- С. 299-302.
  12. Діденко О. Г. Патріотизм як соціальне явище / О. Г. Діденко // Становлення публічного адміністрування в України : матеріали ТУ Всеукр. міжвуз. конф. студ. та молод. учених Г за заг. ред. В.Г. Вікторова (Дніпропетровськ, 19 квіт. 2013 р.). - Дніпропетровськ : ДРІДУ НАДУ, 2013. - С. 39-41

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

1. Підвищення кваліфікації в Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України. Свідоцтво №12СПК 573291 від 12.06.2009 року. 108 годин.

НАГОРОДИ

Указом Президента України від 19.11.2016 року№514/2016 присвоєно Почесне звання Заслуженого працівник сільськго годарства України