Дані викладача

КУРСИ

• Управління проектами будівництва свердловин
  • Геотехнології

Розробленням проектів щодо спорудження гідрогеологічних свердловин для гідромоніторингу на промислових об’єктах України.

Посібники, практикуми, методичні вказівки :

1. Методичні вказівки для практичної роботи студентів з дисципліни «Підземна гідрогазодинаміка» для студентів спеціальності нафтогазового спрямування освітніх програм «Нафтогазова інженерія та технології» та «Буріння свердловин» /О.В. Матяш, М.О. Рибалко// – Полтава: НУ «Полтавська політехніка імені Ю.Кондратюка», 2023. – 27 с.

Посібники, практикуми, методичні вказівки :

Сертифікат стажування - ТОВ "НТП Бурова техніка", мета – вивчення нормативної документації, ознайомлення з новітнім обладнанням і технологією буріння свердловин, стажування, 04.09.2023-29.09.2023, від 28 листопада 2023, 120 год (4 кредити ЄКТС).