Дані викладача

Роман Сальніков

Роман САЛЬНІКОВ

Старший викладач кафедри галузевого машинобудування та мехатроніки, аспірант

• Спеціаліст (інженер-механік) спеціальність «Автомобілі та автомобільне господарство» Харківський національний автомобільно-дорожній університет (2009)

Перебування

корпус Л, ауд. 102

Наукові бази

Конференції та фахові видання

1. Сальніков, Р. Ю. Аналіз впливу експлуатаційних факторів на стійкість та керованість автомобіля / Р. Ю. Сальніков // Тези 64-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету (Полтава, з 17 квітня по 11 травня 2012 р.) / Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка: в 3-х т. Т. 3. – Полтава: ПолтНТУ, 2012. – С. 64 – 65.
  2. Клец, Д.М. Вплив експлуатаційних факторів на керованість та стійкість багатовісних вантажних автомобілів / Д.М.Клец, Р.Ю.Сальніков // Тези 65-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету. Том 4. (Полтава, 22 квітня по 15 травня 2013 р.). – Полтава: ПолтНТУ, 2013. – С. 58 – 60.
  3. Сальніков, Р. Ю. Експериментальне дослідження керованості багатовісних автомобілів / Р.Ю.Сальніков // Сучасні напрями розвику інформаційно-комунікаційних технологій та засобів управління: Матеріали третьої міжнародної науково-технічної конференції. – Полтава: ПНТУ; Білгород: НДУ «БілДУ»; Харків: ДП «ХНДІ ТМ», Київ: НТУ; Кіровоград: КЛА НАУ, 2013. – С. 9.
  4. Сальніков, Р. Ю. Влияние эксплуатационных факторов на управляемость и устойчивость многоосных грузовых автомобилей / Р. Ю. Сальников // ХХ Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства»: Матеріали конференції. – Кременчук: КрНУ, 2013. – С. 173 – 175.
  5. Подригало М.А. Влияние дисбаланса задних ведущих колес на устойчивость автомобиля / М.А. Подригало, Д.М. Клец, Р.Ю. Сальников // Вісник Національного технічного університету «ХПІ» Збірник наукових праць. Серія: Автомобіле- та тракторобудування № 8 (1117)’2015 . – Х. : НТУ «ХПІ». – 2015. – С. 64-70.
  6. Сальников Р.Ю. Оценка показателей маневренности многоосных средств подвижности / Р.Ю. Сальников // Одинадцята наукова конференція Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба «Новітні технології – для захисту повітряного простору»: тези доповідей, 08-09 квітня 2015 року. – Х.: ХУПС ім. І. Кожедуба, 2015. – С. 265-266
  7. Клец Д.М. Экспериментальные исследования показателей маневренности многоосных колесных машин / Д.М. Клец, Р.Ю. Сальников // Міжвузівський збірник «Наукові нотатки». – ВИП. №45. – Луцьк: ЛНТУ, 2014. – С. 271 – 276.
  8. Подригало М.А. Оценка влияния дисбаланса колес на устойчивость движения многоосного автомобиля / М.А. Подригало, Д.М. Клец, Р.Ю. Сальников // Сборник тезисов Международной научно-практической конференции по случаю Дня автомобилиста и дорожника: «Новейшие технологии развития конструкции, производства, эксплуатации, ремонта и экспертизы автомобиля» Посвящённой 90-летию проф. Говорущенко Н.Я.. – Харьков: ХНАДУ, 2014. – С. 49 – 50.
  9. Подригало М.А. Определение нормальных реакций дороги на колесах многоосных автомобилей с двумя передними управляемыми мостами / М.А. Подригало, Д.М. Клец, Р.Ю. Сальников // Збірник тез доповідей науково-практичного семінару “Актуальні питання матеріально-технічного забезпечення службово-бойової діяльності Національної гвардії України”. – Харків НАНГУ, 2014. – С. 75 – 77.
  10. Подригало, М. А. Влияние дисбаланса задних ведущих колес на устойчивость автомобиля / М. А Подригало, Д. М. Клец, Р. Ю. Сальников // Збірник наукових праць. Серія: Автомобіле- та тракторобудування. – Х.: НТУ «ХПІ». – 2015. – №8(1117). – С. 59 – 64.
  11. Сальніков Р.Ю. Сравнительный анализ управляемости двухосных и трехосных автомобилей КрАЗ/ М. А Подригало, Д. М. Клец, Р. Ю. Сальников // Збірник наукових праць.Серія:Технічні науки. – Х.: НТУСГ ім. Петра Василенка. – 2009. – №80. – С. 256-261.
  12. М.А. Подригало, Д.М. Клец, Р.Ю. Сальников. Вероятностный метод определения нормальных реакций дороги на колесах четырехосного автомобиля с двумя передними управляемыми мостами. Транспорт, екология – устойчиво развитие: XXI научно-техническая конференция с международным участием: сборник докладов 14–16 Май 2015. Варна, Болгарія: ЕКОВАРНА, 2015. С. 317–323.

Методичні вказівки

1. Методичні рекомендації до лабораторних робіт з курсу «Верстатне обладнання автоматизованого виробництва» за напрямами підготовки «Прикладна механіка», денної та заочної форми навчання. Укл.: Р.Ю. Сальніков/ Полтава: НУПП, 2021. – 25 с.

Свідоцтво про підвищення кваліфікації СП 35830447/1821-20 у ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України за освітньо-професійною програмою «Викладачі-тьютори (організатори) дистанційного навчання університетів, академій та інститутів»