Дані викладача

Сергій ГАВРИК

Доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права

• Кваліфікація – юрист; спеціальність – «Правознавство», Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка, 2010 р.
  • Кваліфікація – інженер електронної техніки; спеціальність – «Автоматизовані системи управління», Санкт-Петербурзьке вище військове інженерне училище зв’язку, 1993 р.
  • Кандидат юридичних наук, спеціальність 12.00.09 - кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність,  Львівський державний університет внутрішніх справ, 2012 р.

Перебування

корпус Ф, ауд. 123

+38 099-02-01-016

Наукові бази

КУРСИ

• Криміналістика

Основні дисципліни: «Криміналістика».

Сфера наукових інтересів: юридичні науки (переважно трудове право, криміналістика)

Підвищення кваліфікації:

1. У Центральному інституті післядипломної освіти Національної академії педагогічних наук України ДЗВО «Університет менеджменту освіти» за освітньо-кваліфікаційною програмою «Викладачі-тьютори (організатори) дистанційного навчання університетів, академій, інститутів».

Тема: «Специфіка дистанційного навчання для слухачів заочних підрозділів закладів вищої освіти»

Загальний обсяг: 150 академічних годин / 5 кредитів.

Сертифікат від 20.02.2020 р., реєстраційний номер 02Д/20Ц.

1. У Центральному інституті післядипломної освіти Національної академії педагогічних наук України ДЗВО «Університет менеджменту освіти» за освітньо-кваліфікаційною програмою «Завідувачі (начальники) кафедр та структурних підрозділів університетів, академій, інститутів».

Тема: «Специфіка дистанційного навчання для слухачів заочних підрозділів закладів вищої освіти в умовах воєнного стану».

Загальний обсяг: 150 академічних годин / 5 кредитів.

Сертифікат від 11.11.2022 р., реєстраційний номер 0223Д-22Ц.

За останні п’ять років нагороджувався:

• Нагрудний знак МВС України «За безпеку народу» - за досягнення високих показників у службовій діяльності, особисту мужність, сміливі і самовіддані дії, виявлені при виконанні службового обов'язку»  (2021 р., наказ Міністра внутрішніх справ України);