Дані викладача

Шульга Валерія Олегівна

Валерія ШУЛЬГА

Асистент кафедри публічного управління, адміністрування та права

• Кваліфікація – магістр права; спеціальність – «Право», Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, 2020 р.
  • З 2023 року Аспірантка Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса за спеціальністю 12.00.09 — кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність. Тема дисертаційного дослідження «Закриття кримінального провадження у суді першої інстанції».

Основні дисципліни: «Кримінальне право України», «Кримінальне процесуальне право України», «Судові та правоохоронні органи»,  «Право в публічному управлінні» та «Правознавство».

Сфера наукових інтересів: юридичні науки, переважно кримінальне право та кримінальний процес України, криміналістика.

СПИСОК УСПІШНИХ СТУДЕНТІВ

1. Шульга В., Чайка В. Роль державних органів у забезпеченні захисту персональних даних громадян: огляд законодавства та практика. Х Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ АСПЕКТИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ», м. Полтава, 27 квіт. 2023 р. 2023.
  2. Шульга В., Маковій Ю. Відкриті дані та їх вплив на прийняття управлінських рішень. Х Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ АСПЕКТИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ», м. Полтава, 27 квіт. 2023 р. 2023.
  1. Шульга В. Потерпілий як суб'єкт кримінального провадження: проблеми правового регулювання. Тези 75-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів національного університету «полтавська політехніка імені юрія кондратюка»., м. Полтава, 5–25 трав. 2023 р. Полтава, 2023. С. 163–165.
  2. Шульга В. Криміналістичне дослідження ДНК: сучасні проблеми та шляхи їх подолання. Актуальні питання судової експертизи та криміналістики : Зб. матеріалів міжнар. науково-практ. конф. з нагоди ювілеїв видат. уч.: 95-річчя від дня народж. Л. Ю. Ароцкера («Ароцкер. читання») і 105-річчя від дня народж. М. В. Салтев., м. Харків, 19 трав. 2023 р. Харків, 2023. С. 343–345.
  3. Шульга В.О. Судові експертизи на початковому етапі розслідування масових заворушень. Актуальні питання судової експертизи і криміналістики : зб.мат-лів міжнар. наук.-практ. конф. з нагоди 100-річчя Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» (Харків, 10.11.2023). Харків : ННЦ «ІСЕ ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса», 2023. С. 430-432.

Підвищення кваліфікації:  Проходження курсу підвищення кваліфікації «Штучний інтелект та майбутня освіта» обсягом 30 год./1 кредит ЄКТС. Період проходження 7-23 листопада 2023 року

НАГОРОДИ

1. Подяка Ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого «за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди святкування Дня Університету» (2020 р., подяка підписана Ректором Університету Тацієм В.Я.)
  2. Подяка «за зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника освіти» (2021 р., подяка підписана Директором Полтавського юридичного інституту Криницьким І.Є. )
  3. Почесна грамота Шевченківської районної у м. Полтава ради «за сумлінну працю, активну громадську позицію 205-ї річниці з моменту заснування Університету» (2023 р., грамота підписана головою ради Хавренко С.).