Дані викладача

Слободянюк Дмитро Іванович

Старший викладач кафедри

• філософ, викладач філософії і філософських дисциплін (1987) Київський державний університет імені Т.Г.Шевченка

Перебування

корпус П, ауд. 207-П

Наукові бази

Google ScholarORCID

КУРСИ

• Філософія

Основні дисципліни: «Філософія», «Етика», «Логіка».

Сфера наукових інтересів: Філософія; етика; логіка; релігієзнавство; історія України; педагогіка.

1. Науковий круглий стіл «Григорій Сковорода – людина, філософ, митець» з нагоди 300-ліття від дня народження мислителя  (Полтава, Полтавський літературно-меморіальний музей І.П. Котляревського, 2022)

Доповідь: «Ідеї «серця» у філософській спадщині Григорія Сковороди».

1. IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Правові, економічні і соціокультурні засади регулювання суспільних відносин: сучасні реалії і виклики часу» (Полтава, Полтавський інститут економіки і права ЗВО «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», 2022)

Доповідь: «Відзначення 300-ліття від дня народження видатного українського філософа, письменника, педагога і просвітника XVIII століття Григорія Сковороди на Полтавщині».

1. VI Міжнародна науково-практична конференція «Іноваційний потенціал та правове забезпечення соціально-економічного розвитку України: виклик глобального часу» (Полтава, Полтавський інститут економіки і права ЗВО «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», 2023)

Доповідь: «Інноваційний потенціал освітньої галузі України».

Тези доповідей на конференціях

1. Слободянюк Д.І. (2022). Відзначення 300-ліття від дня народження видатного українського філософа, письменника, педагога і просвітника XVIII століття Григорія Сковороди на Полтавщині. Правові, економічні і соціокультурні засади регулювання суспільних відносин: сучасні реалії і виклики часу: матеріали IV Всеукраїнської науково-практичної конференції (м. Полтава, 08 – 09 грудня 2022 р.). Полтава: Полтавський інститут економіки і права ЗВО «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», 2022. 368 с. С. 364 – 365.
  2. Слободянюк Д.І. (2023). Інноваційний потенціал освітньої галузі України. Інноваційний потенціал та правове забезпечення соціально-економічного розвитку України: виклик глобального часу: матеріали VI Міжнародної науково-практичної конференції (м. Полтава, Полтавський інститут економіки і права ЗВО «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», 2023. 430 с. С.136 – 137.