Дані викладача

Яніна Базалій

викладач кафедри германської філології та перекладу

• спеціальність 035 Філологія, освітня кваліфікація: магістр філології за спеціалізацією 035.041 «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська» (Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», освітня програма: «Галузевий переклад: англійська мова, німецька мова», 2020, диплом магістра з відзнакою)
  • спеціальність «Міжнародні відносини та дипломатична служба» зі знанням англійської та арабської мов (Інститут сходознавства та міжнародних відносин «Харківський колегіум», 2003, диплом бакалавра)

Перебування

корпус Ц, ауд. 310 Ц

КУРСИ

• Практика усного та письмового перекладу з англійської мови

Провіднй практик кафедри в галузі технічного перекладу, викладає студентам дисципліну «Практика усного та письмового перекладу з англійської мови» (змістовні модулі «Переклад в нафтогазовій галузі» і «Переклад проєктної та інфраструктурної документації»).

На постійній основі проводить тренінги, майстер-класи та лекторії з практичних аспектів перекладу для студентів спеціальності 035 Філологія, а також учнів шкіл, ліцеїв і гімназій м. Полтави та області.

Начальник відділу технічного перекладу ТОВ НТП «Бурова техніка» (м. Полтава), 2012 р. – по теперішній час

Технічний перекладач у представництві компанії «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» (Полтавська обл., Лохвицький р-н, с. Яхники), 2008–2012 рр.

Технічний перекладач у ТОВ НТП «Бурова техніка» (м. Полтава), 2006–2008 рр.

Волонтер-перекладач Полтавського регіонального відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ (людей, що живуть з ВІЛ/СНІД)», 2006–2007 рр.

Перекладач відділу маркетингу ВАТ «Букрос» (м. Полтава), 2004–2005 рр.

Перекладач англійської та німецької мов ВАТ «Полтавакондитер» (м. Полтава), 2002–2003 рр.

червень – листопад 2019 року – курс китайської мови для початківців, сертифікат Інституту Конфуція Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна

листопад 2016 року – січень 2017 року – курс іспанської мови для початківців онлайн, сертифікат Політехнічного університету Валенсії (Іспанія)

лютий – травень 2015 року – курс вступу до лінгвістики онлайн, сертифікат Лейденського університету (Нідерланди)

серпень – жовтень 2014 року – курс палеографії та транскрипції онлайн, сертифікат університету Колорадо (США)