Дані викладача

Замахін Андрій

Доцент кафедри публічного управління, адміністрування та прав

• Кваліфікація – юрист; спеціальність – «Правознавство», Київський Національний університет внутрішніх справ України 2009 р.
  • Кандидат юридичних наук(Науково-дослідний інститут публічного права м. Київ 2020)

Перебування

корпус Ц, ауд. 206

+38 (050)-5152325

Наукові бази

Google Scholar

Основні дисципліни: «Кримінальне право України», «Основи юридичної та клінічної практики».

Сфера наукових інтересів: юридичні науки, переважно кримінальне право України та адміністративне право України.

статті у вітчизняних фахових виданнях.

1. Замахін А.Л.. Сучасні форми взаємодії територіальних органів Національної поліції України з органами місцевого самоврядування.//ПРАВО// НАУКОВИЙ ВІСНИК УЖГОРОДСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ-2016 .-№ 40.с 93-97.
  2. Замахін А.Л.. Адміністративно-правове регулювання взаємодії територіальних органів Національної поліції України з органами місцевого самоврядування./ПРИКАРПАТСЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ВІСНИК-2017-№1(16). с.132-137.
  3. Замахін А.Л. Контроль у взаємодії територіальних органів Національної поліції України з органами місцевого самоврядування.//ПРАВО// НАУКОВИЙ ВІСНИК УЖГОРОДСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ-2018.-№50.с.140-144.
  4. Замахін А.Л. Сутність і значення взаємодії територіальних органів Національної поліції України з органами місцевого самоврядування./ПРИКАРПАТСЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ВІСНИК-2018.-№2(23).с.158-164.
  5. Замахін А. Л. Об’єкт та предмет кримінальних правопорушень у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж і мереж електрозв’язку 576-581,№6 2023. (фах)
  6. Замахін А. Л. Особливості об’єктивної сторони неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповно- важеної на виконання функцій держави або місцевого самоврядування № 4 (44) (2023). (фах)
  7. Замахін А.Л. «Самовільне залишення військової частини або місця служби в умовах воєнного стану або в бойовій обстановці»  № 409, 2023. (фах)
  8. Замахін А.Л. «Особливості об’єктивної сторони неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» №80(6), 2023 (фах)
  9. Замахін А. Л., «Об’єкт та предмет кримінальних правопорушень у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж і мереж електрозв’язку» №6, 2023. (фах).