Профорієнтаційна робота кафедри Хімії та Фізики

В рамках місячника знань циклової комісії природничо-математичних дисциплін в ПКНГ університету в 2018 році була проведена відкрита лекція з фізики на тему "Фізика навколо нас". Заняття провів кандидат технічних наук, доцент кафедри фізики навчально-наукового інституту нафти і газу університету Петровський Олександр Миколайович.

Лекція була надзвичайно цікава і пізнавальна. Лектор демонстрував досліди, моделював різноманітні життєві ситуації та спільно із студентами вирішували проблеми на основі аналізу обставин та відповідної ситуації. Петровський О.М. наголосив на важливості вивчення фізики та математики під час здійснення навчання за фахом, розповідав про закони механіки, електростатики, оптики, про фундаментальні взаємодії, про речовину і поле.

З метою популяризації діяльності університету і для залучення майбутніх абітурієнтів викладачами кафедри на базі університету було прочитано ряд показових лекцій для учнів загальноосвітніх шкіл із різних розділів фізики, які включали докладне освітлення основних теоретичних питань фізики і демонстрацію цікавих і наочно-пізнавальних дослідів.

15 вересня 2018 року кафедра прийняла активну участь у міжнародному проекті "Місто професій", яке відбудеться на території Корпусного парку м. Полтава.