Склад кафедри туризму та адміністрування

На кафедрі працюють: 1 доктор економічних наук та 5 кандидатів економічних наук.

Черниш Ірина Володимирівна

зав. кафедрою, доктор економічних наук, доцент

Сфера наукових інтересів: управління створенням інвестиційної привабливості туристично-рекреаційного комплексу; туроперейтинг; документаційне забезпечення ведення туристичного бізнесу; проблематика розвитку туризму в Полтавському регіоні; управління подієвим туризмом.

Має понад 120 наукових видань.

Бакало Надія Віталіївна

кандидат економічних наук, доцент

Сфера наукових інтересів: менеджмент підприємства в сучасних умовах господарювання; проблеми вирішення конфліктів на підприємствах різних видів діяльності; управління персоналом та особливості кадрового менеджменту, психологія управління та діловий етикет в туристичній діяльності.

Має понад 105 наукових видань.

Білоусова Анастасія Юріївна

кандидат економічних наук, доцент

Сфера наукових інтересів: логістика туристичних потоків, прийняття управлінських рішень в туристичній сфері, управління витратами туристичного підприємства, організація робочого місця менеджера туристичного підприємства, управління бізнесом.

Має понад 40 наукових видань.

Глєбова Алла олександрівна

кандидат економічних наук, доцент

Сфера наукових інтересів: управління акціонерними товариствами в ринкових умовах господарювання; організація ресторанного та готельного господарства; управління витратами туристичного підприємства.

Має понад 90 наукових видань.

Маховка Вікторія Михайлівна

кандидат економічних наук, старший викладач

Сфера наукових інтересів: антикризове управління туристичними підприємствами,сільський та зелений туризм, рекреаційні комплекси світу

Має понад 90 наукових видань.

Козик Міла Вікторівна

PhD студент, асистент кафедри

Сфера наукових інтересів: технології адаптивного адміністрування персоналу сфери послуг; адміністрування