Склад кафедри економічної теорії та економічної кібернетики

На кафедрі зараз працюють 7 викладачів: 1 доктор економічних наук, професор, 6 кандидатів наук, 5 доцентів, 1 старший викладач.

Чижевська Марина Борисівна – завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент.

Працює в Національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" з вересня 2020 року.

У 2003 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Організація розрахунків за експортно-імпортними операціями господарюючих суб’єктів України», Інститут економіки та прогнозування НАН України

Має понад 100 наукових, науково-популярних та навчально-методичних праць.

Сфера наукових інтересів: інституціональна економіка, соціальна економіка та соціальна безпека.

Викладає дисципліни: соціальна відповідальність, економічна теорія, методологія і організація наукових досліджень, політична економія.

Email: marfin.poltava@gmail.com

Дубіщев Віктор Петрович – доктор економічних наук, професор кафедри.

Жовнір Наталія Миколаївна – кандидат економічних наук, доцент.

Працює в Національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" з 1998 року.

У 2008 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Стратегія і тактика підвищення якості праці на регіональному рівні»

Має понад 65 наукових та навчально-методичних праць.

Сфера наукових інтересів: формування ефективності праці на загальнодержавному та регіональному рівнях.

Викладає дисципліни: макроекономіка, мікроекономіка.

Шевченко Олена Миколаївна – кандидат економічних наук, доцент.

Працює в Національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" з 2010 року.

У 2006 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Формування ринку цінних паперів у  трансформаційній економіці».

Має понад 90 наукових та навчально-методичних праць.

Сфера наукових інтересів: дослідження проблем функціонування та розвитку ринку цінних паперів та венчурного капіталу в інноваційній економіці.

Викладає дисципліни: економічна теорія, мікроекономіка.

Лисенко Микола Володимирович– кандидат фізико-математичних наук, доцент.

Працює в Національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" з 1976 року.

Має понад 50 друкованих та 70 навчально-методичних праць.

Напрям наукової діяльності: Економіко-математичне моделювання.

Викладає дисципліни: Моделювання економіки, Алгоритмізація та програмування процедур обробки інформації, Основи теорії систем і системний аналіз, Моделювання в управлінні соціально-економічніми системами, Математичні методи і моделі ринкової економіки.

Кобець Сергій Петрович– кандидат економічних наук, доцент.

Працює в Національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" з 2014 року.

Має понад 40 друкованих та 20 навчально-методичних праць.

Напрям наукової діяльності: Управлиння економічною стійкістю підприємств.

Викладає дисципліни: Економіко-математичне моделювання: оптимізаційні методи та моделі, економетрик; Системи моніторингу в економіцi.

Щербініна Світлана Адамівна– кандидат економічних наук, старший викладач.

Працює в Національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" з 2005 року.

Має понад 40 друкованих та 10 навчально-методичних праць.

Напрям наукової діяльності: організаційно-економічні засади підвищення енергоефективності житлового будівництва.

Викладає дисципліни: економетрика, оптимізаційні методи та моделі, економічна кібернетика, моделювання економічних ризиків, ефективність інформаційних систем.

Захистила дисертацію у 2020 р. на тему: " Організаційно-економічні засади забезпечення енергоефективності житлового сектора України".