Вибір навчальних дисциплін спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Навчальний план підготовки студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» включає вибіркову складову: 34 вибіркові навчальні дисципліни, обсягом 63 кредити ЄКТС (26,25% від загальної кількості кредитів ЄКТС).

Навчальний план підготовки студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» включає вибіркову складову: 5 вибіркових навчальних дисциплін, обсягом 23 кредити ЄКТС (25,5% від загальної кількості кредитів ЄКТС).

Вибір навчальних дисциплін здійснюється відповідно до Положення про порядок реалізації здобувачами вищої освіти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» права на вільний вибір навчальних дисциплін.

Принцип вільного вибору дає змогу кожному студенту вивчати навчальні дисципліни, які формують його індивідуальну освітню траєкторію.