Спеціальності підготовки фахівців на кафедрі Хімії та Фізики

Кафедра не є випускаючою. Кафедра забезпечує викладання фізики на всіх технічних факультетах денної та заочної форм навчання.

Дисципліна «Хімія» викладається для таких спеціальностей, як «Науки про Землю (геологія)», «Гірництво», «Прикладна механіка», «Галузеве машинобудування», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Автомобільний транспорт».

Для спеціальності «Будівництво й цивільна інженерія» викладаються дисципліни «Хімія», «Органічна, фізична хімія та хімія силікатів».

Для спеціальності «Геодезія і землеустрій» викладається дисципліна «Ґрунтознавство та гідрогеологія».

Для спеціальності «Теплоенергетика» викладаються дисципліни «Хімія» і «Хімічна термодинаміка».

Для спеціальності «Нафтогазова інженерія та технології» викладаються дисципліни «Хімія», «Хімія нафти, газу й пластових вод», «Теоретичні основи фазових перетворень у вуглеводневій сировині», «Матеріали та реагенти нафтогазвидобування».

Для спеціальностей «Екологія» і «Технології захисту навколишнього середовища» викладаються 6 дисциплін, а саме: «Хімія», «Ґрунтознавство», «Органічна хімія», «Аналітична хімія», «Радіоекологія і фізична хімія», «Хімія навколишнього середовища та санітарно-хімічний аналіз».

Для спеціальності «Фізична реабілітація» викладається дисципліна «Біохімія», а для спеціальності «Фізична культура і спорт» – дисципліна «Біохімія м’язової діяльності».