Стартап школа Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» створена для координації діяльності щодо формування сприятливих передумов інноваційної діяльності у молодіжному сегменті ринку праці.

Метою діяльності Стартап школи є формування сприятливих передумов для успішної реалізації інноваційних бізнес-ідей та стартап-проектів із залученням студентської молоді, молодих вчених та науковців.

Основними цілями Стартап школи є:

• підтримка розроблення інноваційних стартап-проектів та бізнес-ідей серед потенційних стартаперів;
  • надання кваліфікаційних консультаційних послуг щодо організації та розвитку стартап-проектів;
  • проведення навчальних тренінгів, тематичних семінарів, конференцій тощо у відповідності до законодавства;
  • сприяння практичній реалізації та фінансовій підтримці завершених стартап-проектів;
  • залучення інвесторів/бізнес-ангелів для фінансування стартап-команд на етапі створення ними компаній;
  • організація конкурсів стартапів і участь кращих з них у Фестивалі «Sikorsky Challenge»;
  • підготовка та подача проектів до міжнародних фондів та програм;
  • створення бази стартапів і подальше інтегрування цієї бази із базою стартапів «Sikorsky Challenge».

Посилання на сайт https://startup.nupp.edu.ua/page/school.html