Стилі в сучасній архітектурі

Навчальна дисципліна «Стилі в сучасній архітектурі» на меті ознайомити студентів з різноманітними напрямками та стилями архітектури ХХ – ХХІ століття та сформувати уявлення про закономірності стильового розвитку архітектури в контексті загальнокультурного розвитку суспільства. Дисципліна сприяє підвищенню інтелектуального, соціального та культурного рівня здобувачів вищої освіти. Вивчення сучасних стилів архітектури оснований на розумінні причинно наслідкових впливів історичних, культурних, ментальних, соціальних, політичних, економічних, наукових, технологічними чинників на розвиток сучасної архітектури.

Очікувані програмні результати навчальної дисципліни: формування естетичного мислення та культурологічно детермінованих світоглядних позицій; ознайомлення з поняттям стилю в архітектурі; вивчення теоретичних основ стильового розвитку; визначення витоків та чинників формування і розвитку сучасних стильових напрямків; формування усвідомлення механізму стилеутворення в архітектурі; розуміння еволюції архітектурного формоутворення як зміни естетичних та культуро-логічних цінностей.

Силабус