Студентське життя кафедри нафтогазової інженерії та технології

Викликом XXI століття є отримання якісного результату від роботи, а не її тривалість. Тобто не важливо як довго ти працюєш над якимось завданням, а важливий сам результат, його користь для суспільства та конкретної галузі. Враховуючи сучасний доступ до величезної кількості інформації та технічного прогресу перед студентом постає виклик реалізувати себе, свій потенціал у конкретній галузі. А як відомо, робота, яка виконується з душею та в невимушених умовах завжди дає найкращі плоди. Тому на кафедрі нафтогазової інженерії та технології Полтавського національного технічного університету особлива увага приділяється студентському дозвіллю. Студенти нашої кафедри креативні, амбітні, завжди націлені на успіх. Тож не дивним є велике різноманіття творчих позанавчальних заходів, організованих нашою талановитою молоддю.

Найсвіжішими спогадами із життя молоді є випускний магістрів. Після стількох років важкої, наполегливої праці, ось кожен із них тримає в руках диплом про вищу освіту. Позаду тяжкі заняття, безсонні ночі, хвилюючі екзамени, експериментальні дослідження, виробнича практика, захист магістерських робіт.

Максимум інформації із нафтогазової галузі та досвіду у інтелектуальному колі спілки SPE

Спілка інженерів-нафтовиків (SPE) – це доступ до актуальної технічної інформації по технологіям, обладнанню, послугам і передовому досвіду, які є в світі, отримання можливості відвідувати виставки, семінари, конференції, зустрічі з спеціалістами галузі, з метою отримання та обміну новітньою інформацією та знаннями для прикладного застосування.

Студентське відділення Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка сприяє навчанню та глибшому ознайомлення з вибраною спеціальністю студента, а також дає можливість комунікації з іншими фахівцями в даній галузі.

English Speaking Club – проект, який дозволяє членам відділення та студентам вивчати англійську мову в неформальній та цікавій атмосфері з застосуванням професійних термінів галузі.

Вебінари та скап-лекції стали традиційними в програмах проведення заходів студентського відділення. Таким чином члени та студенти можуть отримувати професійну інформацію та досвід від спеціалістів галузі або викладачів провідних нафтогазових навчальних закладів світу.

Завдяки підтримки адміністрації представники студентського відділення мають змогу відвідувати всеукраїнські та міжнародні конференції та виставки, такі як «Нафтогазекспо 2018», «Нафта й газ 2018» та багато інших.

В рамках співробітництва Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка та Азербайджанського державного університету нафти і промисловості студенти мали змогу пройти стажування в Азербайджані.

Студенти Навчально-наукового інституту нафти і газу ПолтНТУ, представники Студентської спілки інженерів-нафтовиків SPE університету взяли активну участь у найбільшій Міжнародній нафтогазовій конференції East Meets West, яка проходить у місті Кракові (Польша).

21 листопада 2018 року до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка завітав регіональний директор Спілки інженерів-нафтовиків Jean-Mark Dumas.