Студентське життя кафедри обліку і аудиту

Студентське життя…Шалене і безтурботне, веселе і незабутнє…Це перший крок у доросле життя, перша «5» в заліковій книжці, перший вдалий іспит, незабутні дні та безсонні ночі , нові знайомі, які стають найближчими друзями на все життя, перші досягнення та перемоги, це перше кохання та перші сльози, це неймовірні емоції та незабутні враження та події !!!

Життя сучасного студента складається не тільки з лекцій, практики і сесій, в ній є місце і більш хвилюючим подіям, що дають можливість яскраво і урочисто відзначити важливі етапи студентського життя.

Футбол і теніс, бойові мистецтва і просто оздоровчі групи, різноманітні спортивні збірні та змагання – створюють всі умови для відпочинку і слугують запорукою гармонійного, всебічного розвитку.

Туристичні походи і подорожі дозволять весело і насичено провести канікули, відвідавши нові місця і куточки дикої природи. А культурно-лінгвістичні центри допоможуть отримати хороший рівень знання мов, що відкриє нові можливості, як в університеті, так і за його межами.

Наукове студентське товариство, тематичні асоціації та секції дозволять цілеспрямованим студентам розкрити свої таланти, застосувавши отримані під час навчання в університеті знання на міжнародних конференціях, стажуванні в Україні та за кордоном.

Студентська газета, клуби, комітети і профспілка дадуть можливість проявити себе не лише в науковому, але і в соціальному житті університету.

Студентське життя насичене різноманітними культурно-просвітніми та розважальними заходами. Це і участь у різноманітних акціях та флешмобах, зустрічі з цікавими, неординарними особистостями, знайомство та спілкування з друзями та однодумцями, тощо.

Святкування Міжнародного Дня бухгалтера у 2018 році

Відвідування у 2018 році студентами другого курсу спеціальності «Облік і оподаткування» вечора-спомина колишнього редактора газети «Зоря Полтавщини» Івана Микитовича Наливайка

Відвідування у 2018 році студентами першого курсу спеціальності «Облік і оподаткування» персональної виставки картин художниці Руслани Анічиної

Святкування Дня Святого Валентина, 2019 рік