Студентське життя кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики

Соснін Артем

Студент групи 401-НТ

Заступник президента з інформаційної діяльності та PR

В жовтні 2022 року викладачі кафедри теплогазопостачання, вентиляції  та теплоенергетики проводили екскурсію для студентів спеціальності “Теплоенергетика» на об’єкт «Підвищення енергетичної ефективності житлового будинку по вул. Полюсна в м. Полтава». Студенти змогли ознайомилися з достатньо широким спектром заходів, які можуть застосовуватися для термомодернізації житлових та громадських будівель.

В січні 2023 року для студентів–теплоенергетиків завідувач кафедрою теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики, професор Юрій Степанович Голік провів екскурсію в котельню за адресою пр. Першотравневий,24 у м. Полтава.

3 грудня 2022 року на форумі волонтерів та волонтерок «Перемагаємо разом» студенти-теплоенергетики приймали активну безпосередню участь.

2020-06-28 Студенти спеціальності 144 Теплоенергетика прийняли участь у велопробігу до Дня молоді, який був організований факультетом фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

В новому сучасному спортивному комплексі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» студенти можуть проводити вільні хвилини за грою в настільний хокей, шахи, настільний теніс.

Свою гральну майстерність можна проявити в секції кіберспорту, до якої до речі приймають усіх бажаючих студентів різних спеціальностей Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Доброю традицією стало відвідування виставок Aquatherm Kyiv та семінарів виробників теплотехнічного, вентиляційного обладнання.

Студенти гр. 301 НТ на виставці Аква-Терм Київ 2017

Студенти гр. 301 НТ на виставці Аква-Терм Київ 2018:
стенд австрійської фірми HERZ

Студенти гр. 101 НТ на виставці Aquatherm Kyiv 2019

Куратори – т’ютори постійно проводять інструктажі з безпечної життєдіяльності студентів підзвітних груп, а також залучають їх до здорового способу життя.

Студенти групи 101 НТ під час відвідування катка

Студенти спеціальності 144 “Теплоенергетика” приймають активну участь у спортивному житті навчально-наукового інституту нафти і газу

Момент нагородження команди студентів