Студентське життя кафедри українознавства, культури та документознавства

Викладачі кафедри активно працюють зі студентською молоддю над підготовкою та захистом наукових робіт, залучають до участі в конкурсах, олімпіадах, конференціях, творчих змаганнях.

Кращі студенти факультетів – гуманітарного, архітектурного, фінансово-економічного, будівельного, нафти і газу та природокористування й інших факультетів здобувають переконливі перемоги на Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних конкурсах, у предметних олімпіадах, виступають із цікавими доповідями на наукових конференціях різних рівнів.

Зокрема, лише протягом останніх навчальних років провідні викладачі кафедри українознавства, культури та документознавства підготували таких переможців і призерів:

Зеленська Оксана, студентка-магістрантка 5 курсу гуманітарного факультету, у 2019 році виборола перше місце й отримала диплом І-го ступеня у ІІ-у етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» за спеціалізацією «Документознавство та інформаційна діяльність».

Серед 46 учасників олімпіади з 17 закладів вищої освіти були вона показала найвищий рівень теоретичних знань і практичних навичок. (Науковий керівник – доцент кафедри українознавства, культури та документознавства, к. філол. н. Гаращенко Лілія Борисівна.)

Іщенко Катерина, студентка 3 курсу факультету менеджменту та бізнесу, у 2016 році виборола ІІІ місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з навчальної дисципліни «Українська мова», що відбулася на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди. (Науковий керівник – к.пед.н., доц. кафедри українознавства, культури та документознавства Лисенко А.В.).

Сікаленко Анна, студентка гуманітарного факультету (група 301-ГЗ), яка в 2016 році виборола ІІІ місце на фінальному Всеукраїнському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. (Науковий керівник – к.пед.н., доц. Лисенко А.В.).

Сергій Бойко (цьогорічний студент-випускник гуманітарного факультету, група 201-пГД) здобув диплом лауреата ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність».

Єлизавета Затуливітер (група 401-ГД, гуманітарний факультет) у 2014 р. здобула диплом ІІІ-го ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із історичних наук (науковий керівник – доктор історичних наук, доцент Передерій Ірина Григоріївна)

Віталіна Солодовник (група 401-ГД) виборола диплом переможця Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови 2014 р. у номінації «Знавець української граматики» (м. Харків, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.), науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Лисенко Алла Василівна.

Домненко Тетяна – призер обласного та переможець республіканського етапу мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Екскурсія Умань

Екскурсія Канів