Студентське життя кафедри українознавства, культури та документознавства

Викладачі кафедри активно працюють зі студентською молоддю, залучаючи їх до участі в різноманітних конкурсах, круглих столах, флешмобах,  просвітницьких заходах, творчих змаганнях тощо:

21.02.2023  – студентський науковий круглий стіл «Мова – духовний скарб народу» з нагоди Міжнародного дня рідної мови.

14.02.2023  –  просвітницький захід, присвячений обговоренню історичних витоків Дня соборності України, а також ще однієї знаменної дати – 105-тої річниці від дня Акту злуки Української Народної республіки та Західноукраїнської Народної Республіки

09.11.2022 – студентський  науковий круглий стіл «Іван Огієнко: духовний подвижник нації, державний діяч, мовознавець, педагог»

24.05.2022 – студентський науковий круглий стіл до Дня слов’янської писемності та культури, присвячений масштабній науковій події –  300-річному ювілею від дня народження Григорія Сковороди.

12.04.2022 – студентський науковий круглий стіл з нагоди Міжнародного дня польоту людини в космос, під час якого відзначили досягнення українців в історії освоєння космосу.У роботі студентського круглого столу взяли участь представники Полтавського музею авіації та космонавтики.

У День української мови та писемності 9 листопада 2022 року студенти – майбутні  фахівці з інформаційної, бібліотечної та архівної справи  долучилися до національного мовного флешмобу та написали «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності».

Вітальні слова з побажаннями цікавих студентських буднів, досягнення запланованих вершин і здійснення найсміливіших мрій  присвятили майбутні документознавці університетській молоді 17 листопада 2021 року у професійне свято – Всесвітній  день студента.

Кращі студенти беруть участь у Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних конкурсах, виступають із цікавими доповідями на наукових конференціях різних рівнів.

13 лютого 2023 року студентка  1 курсу Вікторія Мазняк стала бронзовою призеркою обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Переможницю підготувала кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри українознавства, культури та документознавства  Світлана Дорошенко.

Переможцем у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021-2022 навчальному році став Назарій Василини. Магістрант-першокурсник отримав Диплом І ступеня за наукову роботу на тему «Віртуальна навчальна система на базі імерсійних технологій для теоретичної та практичної підготовки фахівців з інформаційної, бібліотечної та архівної справи»

17 листопада 2022 року Міський голова відзначив  студентку 2 курсу Світлану Левченко за вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування

У 2021-2022 навчальному році студентка 3 курсу Ксенія  Вангельєва була визнана у другому семестрі кращою студенткою факультету філології, психології та педагогіки і отримала сертифікат Стипендіата іменної стипендії імені Юрія Кондратюка

У 2020-2021 навчальному році студентка другого курсу Дар’я Андрієць виборола ІІІ місце на ІІІ (обласному) етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Науковий керівник –  Дерев'янко Л. І., к.філол.н., доцент, доцент кафедри українознавства, культури та документознавства.

Студенти – майбутні фахівців з інформаційної, бібліотечної та архівної справи з користю проводять своє дозвілля, відвідуючи музеї, бібліотеки,  виставки, лекторії тощо.

Екскурсія Умань

Екскурсія Канів